Institutt for skole- og barnehagepedagogikk

Listen viser ansatte ved Institutt for skole- og barnehagepedagogikk. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 54 av 54
Navn Telefon E-post
Amro, Lana Stipendiat +47 62 43 05 26 lana.amro@inn.no
Andersen, Camilla Eline Professor +47 62 51 77 45 camilla.andersen@inn.no
Basha, Shpresa Høgskolelektor +47 62 51 72 81 shpresa.basha@inn.no
Benediktsson, Artem Ingmar Postdoktor +47 62 43 08 67 artem.benediktsson@inn.no
Bergseth, Kristin Kathinka Due Stipendiat +47 62 59 79 41 kristin.bergseth@inn.no
Bigum, Svein Harald Stipendiat +47 62 51 72 85 svein.bigum@inn.no
Bjelkerud, Agnes Westgaard Høgskolelektor +47 62 51 76 35 agnes.bjelkerud@inn.no
Bjerkholt, Eva Merete Professor eva.bjerkholt@inn.no
Blystad, Arnhild Høgskolelektor +47 62 59 79 57 arnhild.blystad@inn.no
Faldet, Ann-Cathrin Førsteamanuensis +47 62 51 72 28 +47 958 45 641 anncathrin.faldet@inn.no
Feet, Kristina Høgskolelektor +47 61 28 75 71 kristina.feet@inn.no
Fjeld, Wenche Høgskolelektor +47 974 32 579 wenche.fjeld@inn.no
Gillund, Mari Høgskolelektor +47 62 51 72 92 +47 977 47 837 mari.gillund@inn.no
Gloppen, Bjørg Herberg Førstelektor +47 62 51 76 91 +47 900 80 133 bjorg.gloppen@inn.no
Helstad, Kristin Professor +47 61 28 83 56 kristin.helstad@inn.no
Hembre, Oda Julie Høgskolelektor +47 62 43 08 26 oda.hembre@inn.no
Iamroz, Olena Stipendiat olena.iamroz@inn.no
Iversen, Jonas Yassin Postdoktor +47 62 59 79 55 jonas.iversen@inn.no
Jonsson, Susanne Gunvor Høgskolelektor +47 62 43 05 94 susanne.jonsson@inn.no
Jordet, Arne Hilmar Nikolaisen Professor +47 62 51 78 57 +47 905 35 980 arne.jordet@inn.no
Karseth, Berit Professor berit.karseth@inn.no
Kooij, Kristin Skinstad van der Førsteamanuensis +47 62 59 79 85 kristin.kooij@inn.no
Langaas, Ylva Høgskolelektor +47 62 51 78 29 +47 911 56 480 ylva.langaas@inn.no
Leirpoll, Beate Kristin Stipendiat +47 988 06 659 beate.leirpoll@inn.no
Lennert Da Silva, Ana Lucia Høgskolelektor +47 62 59 79 75 analucia.dasilva@inn.no
Lerbak, Kari Høgskolelektor +47 62 59 79 95 kari.lerbak@inn.no
Lind, Anniken Stipendiat +47 62 51 77 13 anniken.lind@inn.no
Markestad, Elin Birkeland Høgskolelektor +47 62 59 79 66 elin.markestad@inn.no
Mælan, Ellen Nesset Førsteamanuensis +47 62 43 02 72 +47 957 67 362 ellen.malan@inn.no
Mølstad, Christina Niemi Instituttleder +47 62 51 72 90 +47 411 45 779 christina.molstad@inn.no
Nilsen, Merethe Høgskolelektor +47 62 51 78 01 merethe.nilsen@inn.no
Osgjelten, Minda Sletten Høgskolelektor +47 62 54 16 40 minda.osgjelten@inn.no
Osgood, Jayne Louise Professor +47 62 51 72 84 jayne.osgood@inn.no
Otterstad, Ann Merete Professor +47 62 51 77 93 ann.otterstad@inn.no
Parish, Karen Førsteamanuensis +47 61 28 84 73 karen.parish@inn.no
Pesch, Anja Maria Førsteamanuensis +47 62 43 02 78 anja.pesch@inn.no
Pope, Liv Alice Høgskolelektor +47 62 51 77 06 liv.pope@inn.no
Qvortrup, Ane Sundstrup Professor +47 62 43 00 91 ane.qvortrup@inn.no
Ragnarsdottir, Hanna Professor II +47 62 43 03 95 hanna.ragnarsdottir@inn.no
Sjøbakken, Ola Johan Førsteamanuensis +47 62 51 76 95 ola.sjobakken@inn.no
Skoglund, Tonje Høgskolelektor +47 62 51 77 12 tonje.skoglund@inn.no
Skrefsrud, Thor André Professor +47 62 51 78 98 +47 906 11 099 thor.skrefsrud@inn.no
Skaar, Øystein Olav Førsteamanuensis +47 61 28 82 30 +47 926 81 939 oystein.skaar@inn.no
Somby, Hege Merete Førsteamanuensis +47 62 51 72 82 hege.somby@inn.no
Stalheim, Odd Rune Førsteamanuensis +47 61 28 83 02 odd.rune.stalheim@inn.no
Sundby, Kristine Nymo Høgskolelektor +47 61 28 75 06 kristine.sundby@inn.no
Svaland, Inger H. Høgskolelektor +47 62 51 77 17 +47 900 86 213 inger.svaland@inn.no
Sønsthagen, Sigrun Høgskolelektor +47 62 51 78 60 sigrun.sonsthagen@inn.no
Tavares, Vander Postdoktor +47 62 51 78 49 vander.tavares@inn.no
Tronvoll, Åse Wedø Høgskolelektor +47 62 43 03 35 +47 473 99 173 ase.tronvoll@inn.no
Valvatne, Siren Høgskolelektor +47 62 59 79 65 +47 476 33 282 siren.valvatne@inn.no
Vigmostad, Inger Førstelektor +47 62 51 76 77 +47 991 51 124 inger.vigmostad@inn.no
Aasen, Solveig Fredriksen Høgskolelektor +47 62 51 77 44 +47 959 14 613 solveig.aasen@inn.no
Åsvoll, Håvard Professor +47 62 43 04 16 havard.asvoll@inn.no