Institutt for pedagogikk

Listen viser ansatte ved Institutt for pedagogikk. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 49 av 49
Navn Telefon E-post
Abamosa, Juhar Yasin Førsteamanuensis +47 61 28 75 16 juhar.abamosa@inn.no
Aksnes, Ingrid Elisabeth Stipendiat +47 61 28 84 21 ingrid.aksnes@inn.no
Annamo, Eirin Anita Førsteamanuensis +47 61 28 83 97 eirin.annamo@inn.no
Avdem, Jorid Høgskolelektor +47 61 28 74 88 jorid.avdem@inn.no
Berger, Jonas Christoffer Stipendiat jonas.berger@inn.no
Bjørgen, Anne Mette Førsteamanuensis +47 61 28 82 72 +47 991 63 613 anne.mette.bjorgen@inn.no
Frøyhov, Steffen PhD Stipendiat +47 62 43 01 62 steffen.froyhov@inn.no
Hatfield, Johannes Lunde Førsteamanuensis +47 61 28 75 35 +47 410 86 561 johannes.hatfield@inn.no
Haugsbakk, Geir Professor +47 61 28 82 09 geir.haugsbakk@inn.no
Haugseth, Jane Høgskolelektor +47 61 28 82 52 jane.haugseth@inn.no
Hausstatter, Rune Instituttleder +47 61 28 83 42 +47 900 14 350 rune.hausstatter@inn.no
Hegvik, Sunniva Rogstad Høgskolelektor +47 61 28 85 89 sunniva.hegvik@inn.no
Hennum, Øyvind Stipendiat +47 62 51 76 08 oyvind.hennum@inn.no
Hokstad, Silje Høgskolelektor +47 61 28 84 66 silje.hokstad@inn.no
Haavind, Marius Sebastian Langvik Høgskolelektor marius.haavind@inn.no
Jacobsen, Tina Høgskolelektor +47 61 28 85 58 tina.jacobsen@inn.no
Jakobsen, Trond Professor +47 61 28 82 73 trond.jakobsen@inn.no
Larsen, Jesper Eckhardt Førsteamanuensis +47 62 51 76 71 jesper.eckhardt.larsen@inn.no
Lie, Lise Mette Høgskolelektor +47 61 28 81 29 lise.mette.lie@inn.no
Lindblom, Anne Professor anne.lindblom@inn.no
Mausethagen, Sølvi Professor +47 62 51 77 79 solvi.mausethagen@inn.no
Monsen, Lars Professor +47 61 28 82 80 +47 917 17 421 lars.monsen@inn.no
Mwansa, Kabanda Teddy Stipendiat +47 61 28 85 41 kabanda.mwansa@inn.no
Myklestad, Synnøve Førsteamanuensis +47 61 28 80 91 synnove.myklestad@inn.no
Myre, Kristian Høgskolelektor +47 61 28 74 62 kristian.myre@inn.no
Nilsen, Gaute Rydland Stipendiat +47 61 28 85 87 gaute.rydland.nilsen@inn.no
Nyhus, Lene Førsteamanuensis +47 61 28 82 56 lene.nyhus@inn.no
Ovesen, Evelyn Høgskolelektor +47 61 28 83 68 evelyn.ovesen@inn.no
Price, Leigh Førsteamanuensis leigh.price@inn.no
Riese, Hanne Professor +47 62 43 00 68 hanne.riese@inn.no
Risløw, Tove Iren Høgskolelektor +47 61 28 82 36 tove.rislow@inn.no
Rix, Jonathan Robert Macgregor Professor jonathan.rix@inn.no
Rognstad, May Sissel Stipendiat +47 61 28 85 36 +47 905 13 579 may.rognstad@inn.no
Røisehagen, Anne Marie Høgskolelektor +47 61 28 83 81 anne.roisehagen@inn.no
Sjöholm, Cecilia Marianne Professor II +47 62 43 03 16 cecilia.sjoholm@inn.no
Snipstad, Øyvind Førsteamanuensis +47 61 28 85 47 +47 415 93 351 oyvind.snipstad@inn.no
Stamnli, Brita Høgskolelektor +47 62 51 78 09 brita.stamnli@inn.no
Steinnes, Jenny Elise Professor +47 61 28 83 31 jenny.steinnes@inn.no
Suzen, Elisabeth Førsteamanuensis +47 61 28 81 18 elisabeth.suzen@inn.no
Svendby, Rannveig Beito Førsteamanuensis +47 62 43 04 17 rannveig.svendby@inn.no
Syversen, Kristina Brodal Førsteamanuensis +47 62 59 79 51 +47 482 04 070 kristina.syversen@inn.no
Thuen, Harald Øivind Professor +47 61 28 81 62 harald.thuen@inn.no
Tvete, Ingrid Stipendiat +47 61 28 80 26 ingrid.tvete@inn.no
Vehmas, Simo Pekka Professor II +47 61 28 74 33 simo.vehmas@inn.no
Vik, Stine E. Førsteamanuensis +47 61 28 84 64 stine.vik@inn.no
Weihe, Hans Jørgen Wallin Professor +47 61 28 80 94 h-j.wallin.weihe@inn.no
Zacharoff, Erika Elisabeth Moland Stipendiat erika.zacharoff@inn.no
Øien, Roald Andreas Professor roald.oien@inn.no
Aanstad, Camilla Helén Ødegården Høgskolelektor +47 61 28 80 71 camilla.aanstad@inn.no