Institutt for skog- og utmarksfag

Listen viser ansatte ved Institutt for skog- og utmarksfag. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 46 av 46
Navn Telefon E-post
Aguilar Cabezas, Francisco Xavier Professor +47 62 43 02 74 francisco.aguilar@inn.no
Angelstam, Per Krister Professor per.angelstam@inn.no
Arnemo, Jon Martin Professor +47 62 43 08 20 +47 995 85 019 jon.arnemo@inn.no
Bashir, Altamash Høgskolelektor +47 62 43 08 32 altamash.bashir@inn.no
Berge, Olav Senioringeniør +47 62 43 08 84 +47 900 18 637 olav.berge@inn.no
Brainerd, Scott Michael Førsteamanuensis +47 62 43 08 24 scott.brainerd@inn.no
Breie, Halgrim Instituttleder +47 62 43 07 54 +47 917 68 995 halgrim.breie@inn.no
Devineau, Olivier Førsteamanuensis +47 62 43 08 79 olivier.devineau@inn.no
Eriksen, Ane Førsteamanuensis +47 62 43 08 74 ane.eriksen@inn.no
Essen, Erica Linnea Charlotte Von Forsker +47 62 43 03 08 erica.essen@inn.no
Evans, Alina Lynn Førsteamanuensis +47 62 43 08 85 +47 416 27 539 alina.evans@inn.no
Hansen, Endre Hofstad Førsteamanuensis +47 62 43 07 78 endre.hansen@inn.no
Hesjadalen, Magnar Ole Høgskolelektor +47 62 43 08 61 magnar.hesjadalen@inn.no
Heurich, Marco Dietmar Professor +47 62 43 08 09 marco.heurich@inn.no
Jahren, Torfinn Førsteamanuensis +47 62 43 08 47 +47 995 95 064 torfinn.jahren@inn.no
Kaczensky, Petra Førsteamanuensis +47 61 28 75 10 petra.kaczensky@inn.no
Kjønsberg, Marius Høgskolelektor +47 62 54 16 19 +47 909 19 903 marius.kjonsberg@inn.no
Kozak, Natalia Stipendiat natalia.kozak@inn.no
Lian, Marianne Førsteamanuensis +47 61 28 74 25 marianne.lian@inn.no
Linløkken, Arne Førsteamanuensis +47 62 51 78 69 arne.linlokken@inn.no
Linnell, John Professor john.linnell@inn.no
Mathiesen, Kristin Evensen Førsteamanuensis +47 62 43 08 77 +47 907 29 614 kristin.mathiesen@inn.no
Mathisen, Karen Marie Førsteamanuensis +47 62 43 08 93 karen.mathisen@inn.no
Mayer, Martin Førsteamanuensis +47 62 54 16 37 martin.mayer@inn.no
Miller, Andrea Førsteamanuensis +47 62 43 05 19 andrea.miller@inn.no
Mills, Luther Scott Professor luther.mills@inn.no
Maartmann, Erling Avdelingsingeniør +47 62 43 08 57 +47 481 12 070 erling.maartmann@inn.no
Naumov, Vladimir Førsteamanuensis vladimir.naumov@inn.no
Nergaard, Petter Høgsk-/øvingslærer +47 62 51 72 99 petter.nergard@inn.no
Niccolai, Laura Jeanne Avdelingsingeniør laura.niccolai@inn.no
Næstad, Frode Overingeniør +47 62 43 08 82 frode.nastad@inn.no
Odden, Morten Professor +47 62 43 08 76 +47 480 55 664 morten.odden@inn.no
Pedersen, Simen Førsteamanuensis +47 62 43 08 43 simen.pedersen@inn.no
Poleo, Antonio Bjørn Stefano Førsteamanuensis +47 62 43 08 33 antonio.poleo@inn.no
Præbel, Kim Professor kim.prabel@inn.no
Riseth, Elisabeth Nybakk Høgskolelektor +47 62 43 08 15 elisabeth.riseth@inn.no
Sandklev, Kåre Avdelingsingeniør +47 62 43 08 83 kare.sandklev@inn.no
Sjølie, Hanne Kathrine Førsteamanuensis +47 62 43 08 69 hanne.sjolie@inn.no
Stener, Stig Ole Førstelektor +47 62 43 08 53 stig.stener@inn.no
Strand, Magnhild Ekstern sensor magnhild.strand@inn.no
Tryland, Morten Professor morten.tryland@inn.no
Vogler, Thomas Overingeniør +47 62 43 08 13 thomas.vogler@inn.no
Wabakken, Petter Førsteamanuensis +47 62 43 08 40 +47 970 44 518 petter.wabakken@inn.no
Willebrand, Tomas Professor +47 62 43 08 36 tomas.willebrand@inn.no
Zimmermann, Barbara Professor +47 62 43 08 70 barbara.zimmermann@inn.no
Østbye, Kjartan Professor +47 62 43 08 96 +47 916 26 487 kjartan.ostbye@inn.no