Institutt for nordisk språk og litteratur

Listen viser ansatte ved Institutt for nordisk språk og litteratur. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 46 av 46
Navn Telefon E-post
Aslaksen, Kamilla Førsteamanuensis +47 62 51 77 51 +47 920 43 671 kamilla.aslaksen@inn.no
Bakken, Malin Jenssen Stipendiat +47 61 28 84 74 malin.bakken@inn.no
Bergh, Harald Instituttleder +47 62 59 79 52 +47 922 86 255 harald.bergh@inn.no
Bie, Kristin Myklestu Stipendiat +47 62 51 72 39 +47 977 61 639 kristin.myklestu@inn.no
Bjørke, Eline Høgskolelektor +47 62 51 77 43 eline.bjorke@inn.no
Bjørnstad, Reidun Høgskolelektor +47 62 43 01 75 reidun.bjornstad@inn.no
Bordal, Eirin Haug Høgskolelektor +47 62 51 77 52 +47 906 19 521 eirin.bordal@inn.no
Brovold, Madelen Marie Førsteamanuensis +47 62 43 03 20 madelen.brovold@inn.no
Danbolt, Anne Marit Vesteraas Dosent +47 62 51 77 46 +47 958 66 463 anne.danbolt@inn.no
Deumert, Andrea Professor II +47 61 28 81 95 andrea.deumert@inn.no
Eek, Marianne Førsteamanuensis +47 62 59 79 72 marianne.eek@inn.no
Graedler, Anne-Line Professor +47 62 51 78 44 +47 924 09 615 anneline.graedler@inn.no
Granly, Astrid Høgskolelektor +47 62 43 01 67 astrid.granly@inn.no
Hansen, Pernille Bonnevie Førsteamanuensis +47 62 51 77 03 +47 997 74 337 pernille.hansen@inn.no
Haugan, Jens Dosent +47 62 51 77 49 +47 911 95 432 jens.haugan@inn.no
Horbowicz, Paulina Førsteamanuensis +47 62 59 79 54 paulina.horbowicz@inn.no
Hoaas, Kristin Andvik Høgskolelektor +47 62 51 78 84 +47 922 56 271 kristin.hoaas@inn.no
Ims, Gunvald Axner Høgskolelektor +47 61 28 75 70 gunvald.axner.ims@inn.no
Jensen, Bård Uri Førsteamanuensis +47 62 51 78 26 +47 482 68 986 bard.jensen@inn.no
Karlsen, Ole Professor +47 62 51 76 69 ole.karlsen@inn.no
Kvinnsland, Ranveig Høgskolelektor +47 62 43 01 61 ranveig.kvinnsland@inn.no
Kværness, Gunhild Høgskolelektor +47 62 51 76 43 +47 913 94 687 gunhild.kvarness@inn.no
Laursen, Helle Pia Professor helle.laursen@inn.no
Lexander, Kristin Vold Forsker kristin.lexander@inn.no
Linhart, Silje Hernæs Førsteamanuensis +47 62 51 77 42 grysilje.linhart@inn.no
Monsen, Marte Professor +47 62 51 72 33 marte.monsen@inn.no
Moraczewska, Agnieszka Stipendiat +47 967 28 920 agnieszka.moraczewska@inn.no
Nordanger, Marte Førsteamanuensis +47 62 59 79 71 marte.nordanger@inn.no
Nyhus, Svein Henrik Førsteamanuensis +47 61 28 81 16 svein.nyhus@inn.no
Odden, Oda Røste Førsteamanuensis +47 62 51 77 09 +47 991 64 489 oda.odden@inn.no
Olin Scheller, Christina Professor II +47 61 28 81 90 +46 70 315 12 91 christina.scheller@inn.no
Pajaro, Veronica Adriana Førsteamanuensis +47 62 59 79 60 veronica.pajaro@inn.no
Randen, Gunhild Tveit Førsteamanuensis +47 62 51 78 87 +47 408 53 629 gunhild.randen@inn.no
Rustad, Hans Kristian Professor +47 62 51 77 82 hans.rustad@inn.no
Sandberg, Kristian Lødemel Førsteamanuensis +47 62 59 79 84 kristian.sandberg@inn.no
Skaret, Anne Professor +47 62 51 76 81 anne.skaret@inn.no
Skjerdal, Ingrid Beate Hestvik Førsteamanuensis +47 62 51 77 96 +47 482 30 263 ingrid.skjerdal@inn.no
Skogsrud, Mari Nilsen Stipendiat +47 62 59 79 93 +47 902 30 310 mari.skogsrud@inn.no
Skrefsrud, Kjersti Ree Stipendiat +47 62 43 08 49 kjersti.skrefsrud@inn.no
Sommervold, Tove Førsteamanuensis +47 62 51 76 31 +47 473 26 464 tove.sommervold@inn.no
Steien, Guri Bordal Professor +47 62 51 78 10 guri.steien@inn.no
Stranger-Johannessen, Espen Førsteamanuensis +47 62 59 79 67 espen.strangerjohannessen@inn.no
Svare, Silje Ingeborg Harr Førsteamanuensis +47 62 51 76 44 silje.svare@inn.no
Syversen, Therese Garshol Stipendiat +47 62 51 78 94 therese.syversen@inn.no
Thyness, Hilde Stipendiat +47 62 59 79 37 +47 930 51 359 hilde.thyness@inn.no
Vie, Inger-Kristin Larsen Førsteamanuensis +47 62 51 78 42 +47 959 23 638 ingerkristin.vie@inn.no