Institutt for kunstfag og kulturstudier

Listen viser ansatte ved Institutt for kunstfag og kulturstudier. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 37 av 37
Navn Telefon E-post
Aglen, Gry Sagmo Høgskolelektor +47 62 51 72 29 +47 906 24 960 gry.aglen@inn.no
Aronson, Mona Elisabeth Persson Førsteamanuensis +47 62 51 76 65 mona.aronson@inn.no
Askerøi, Eirik Professor +47 62 51 76 17 eirik.askeroi@inn.no
Bern, Linn Terese Høgskolelektor +47 62 59 79 96 linn.bern@inn.no
Blix, Hilde Synnøve Johansen Professor hilde.blix@inn.no
Caplin, Thomas Richard Dosent +47 62 51 76 90 +47 413 04 997 thomas.caplin@inn.no
Danbolt, Liv Anne Stipendiat +47 62 54 16 44 liv.danbolt@inn.no
Dekker, Leon Stipendiat leon.dekker@inn.no
Djupvik, Marita Buanes Førsteamanuensis +47 62 51 77 97 marita.djupvik@inn.no
Dyndahl, Petter Professor +47 62 51 76 98 +47 416 44 705 petter.dyndahl@inn.no
Eide, Rolv Olav Høgskolelektor +47 61 28 75 07 rolv.eide@inn.no
Ellefsen, Live W. Professor +47 62 51 76 97 live.ellefsen@inn.no
Fredly, Hedda Førstelektor hedda.fredly@inn.no
Gjerstadberget, Guro Erika Trøseid Høgskolelektor guro.gjerstadberget@inn.no
Hagen, Dorthe Gunnhildsdatter Høgskolelektor +47 62 51 78 35 dorthe.kennedy@inn.no
Hansen, Kai Arne Professor +47 62 59 79 92 kai.hansen@inn.no
Harstad, Erik Høgsk-/øvingslærer +47 61 28 74 93 erik.harstad@inn.no
Hveem, David Sætre Høgsk-/øvingslærer +47 62 43 03 82 david.hveem@inn.no
Hveem, Synnøve Sætre Høgskolelektor synnove.satre@inn.no
Jordet, Maria Stipendiat maria.jordet@inn.no
Jordhus-Lier, Anne Førsteamanuensis anne.jordhuslier@inn.no
Jota, Anna Gunnarsson Høgskolelektor +47 62 51 76 46 anna.jota@inn.no
Kampmann-Jensen, Trine Førsteamanuensis +47 62 43 05 22 trine.kampmannjensen@inn.no
Knapper, Rolf Førsteamanuensis +47 62 51 77 24 rolf.knapper@inn.no
Kvaal, Camilla Førsteamanuensis +47 62 51 76 21 +47 900 98 626 camilla.kvaal@inn.no
Manum, Kari Marie Stipendiat +47 62 59 79 76 +47 950 82 274 kari.manum@inn.no
Reienes, Anne-Brit Soma Førsteamanuensis +47 62 51 77 89 +47 450 20 295 annebrit.reienes@inn.no
Skjelstad, Eirik Stipendiat +47 62 51 77 90 +47 952 24 940 eirik.skjelstad@inn.no
Skårberg, Odd Professor +47 62 51 72 34 +47 959 00 947 odd.skarberg@inn.no
Sparrman, Anna Margareta Professor +47 61 28 84 16 anna.sparrman@inn.no
Strøm, Irene Trønnes Førsteamanuensis +47 62 51 72 44 irene.strom@inn.no
Sæterdal, Iselin Dagsdotter Stipendiat +47 62 59 79 88 iselin.saterdal@inn.no
Verpe, Hans Henrik Høgskolelektor +47 62 51 78 62 hans.verpe@inn.no
Vestad, Ingeborg Lunde Instituttleder +47 62 51 72 31 +47 977 05 423 ingeborg.vestad@inn.no
Vestby, Stian Førsteamanuensis +47 62 51 72 22 +47 952 10 112 stian.vestby@inn.no
Vium, Mats Skjævesland Høgskolelektor +47 61 28 75 48 mats.vium@inn.no
Ølnes, Njål Førsteamanuensis +47 62 51 77 95 njal.olnes@inn.no