English version of this page

Kontakt internasjonalt kontor

Sentral kontaktinformasjon

Postadresse: Postboks 400, 2418 Elverum, Norge
E-post: international@inn.no

Leder for internasjonalt kontor

Bilde av Gunnar Furseth Klinge
Leder Internasjonalt kontor
E-post
gunnar.klinge@inn.no
Telefon
+47 61 28 80 21

Internasjonale koordinatorer på studiestedene

Blæstad og Evenstad

Bilde av Elisabeth Nybakk Riseth
Høgskolelektor
E-post
elisabeth.riseth@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 15
 

Elverum

Bilde av Kjersti Lyngvær
Rådgiver
E-post
kjersti.lyngvar@inn.no
Telefon
+47 62 43 03 12

Bilde av Ingrid Kjærnet Hagen
Rådgiver
E-post
ingrid.hagen@inn.no
Telefon
+47 62 43 04 40

Hamar

Fakultet for anvendt økologi, landbruksfag og bioteknologi - Institutt for bioteknologi

Bilde av Lene Kristin Minge
Rådgiver innen internasjonalisering
E-post
lene.minge@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 22

Fakultet for audiovisuelle medier og kreativ teknologi

Bilde av Ingelinn Slagsvold
Rådgiver
E-post
ingelinn.slagsvold@inn.no
Telefon
+47 62 51 77 29

Fakultet for lærerutdanning og pedagogikk

Bilde av Guro Hagen
Rådgiver
E-post
guro.hagen@inn.no
Telefon
+47 62 59 79 26

Lillehammer

Utreisende mobilitet og partneravtaler

Bilde av Pawel Maciejewski
Rådgiver
E-post
pawel.maciejewski@inn.no
Telefon
+47 61 28 84 55

Innreisende mobilitet

Bilde av Kine Marie Skjærvik
Rådgiver
E-post
kine.skjaervik@inn.no
Telefon
+47 61 28 85 00

Rena

Bilde av Sven Erik Sjølie
Rådgiver
E-post
sven.sjolie@inn.no
Telefon
+47 62 43 05 95