Seksjon for UH-pedagogikk og kvalitet

Listen viser ansatte ved Seksjon for UH-pedagogikk og kvalitet. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 8 av 8
Navn Telefon E-post
Brox, Hans Seniorrådgiver +47 61 28 83 67 hans.brox@inn.no
Endrerud, Anne Cathrine Fossum Seniorrådgiver +47 61 28 84 19 +47 901 29 427 anne.endrerud@inn.no
Eriksen, Stig Førstelektor +47 62 51 76 16 +47 913 37 195 stig.eriksen@inn.no
Hagen, Randi Elisabeth Seniorrådgiver +47 61 28 85 60 +47 905 00 157 randi.hagen@inn.no
Helberg, Knut Seniorrådgiver +47 965 17 555 knut.helberg@inn.no
Huatorpet, Siw Seniorrådgiver +47 62 43 00 37 +47 996 98 374 siw.huatorpet@inn.no
Nordkvelle, Yngve Troye Professor +47 61 28 82 86 +47 414 78 838 yngve.nordkvelle@inn.no
Ørum, Olav Gjertsen Seniorrådgiver +47 920 27 533 olav.orum@inn.no