Ph.d.-kandidater INTOP

Her finner du først oversikt over ph.d.-kandidater ansatt ved HiNN. Dernest ph.d.-kandidater tilknyttet ph.d.-programmet INTOP, men som er ansatt utenfor HiNN.

Bilde av Olugbenga Michael Adewumi
Stipendiat
E-post
olugbenga.adewumi@inn.no
Telefon
+47 62 43 03 44

Bilde av Per Kristian Alnes
Forsker
E-post
per.alnes@inn.no
Telefon
+47 61 28 84 01

Bilde av Ane Theresia Bast
Stipendiat
E-post
ane.bast@inn.no
Telefon
+47 61 28 84 00
(permisjon)

Bilde av Victoria Helen Batt-Rawden
Høgskolelektor/Stipendiat
E-post
victoria.batt.rawden@inn.no
Telefon
+47 61 28 81 13

Bilde av Stine Mari Børthus
Timelærer
E-post
stine.borthus@inn.no
Telefon
+47 62 51 78 24

Bilde av Pål Einar Dietrichs
Høgskolelektor
E-post
pal.dietrichs@inn.no
(permisjon)
Bilde av Stefanie Gesierich
Stipendiat
E-post
stefanie.gesierich@inn.no
Telefon
+47 61 28 85 46

Bilde av Jelena Hadina
PhD Stipendiat
E-post
jelena.hadina@inn.no
Telefon
+47 61 28 84 15

Bilde av Ole Andreas Haukåsen
Stipendiat
E-post
ole.haukasen@inn.no
Telefon
+47 61 28 74 76

Bilde av Marin Kristine Henriksen
Stipendiat
E-post
marin.henriksen@inn.no
Telefon
+47 61 28 82 14

Bilde av Ingrid Hjertaker
Stipendiat
E-post
ingrid.hjertaker@inn.no

Bilde av Kjersti Isaksen
Stipendiat
E-post
kjersti.isaksen@inn.no
Telefon
+47 61 28 74 69

Bilde av Sebastian Kühn
Stipendiat
E-post
sebastian.kuhn@inn.no
Telefon
+47 61 28 84 10

Bilde av Terry Lantai
PhD Stipendiat
E-post
terry.lantai@inn.no

Bilde av Anne Hagerup Larsen
Stipendiat
E-post
anne.larsen@inn.no
Telefon
+47 61 28 80 93

Bilde av Merethe Grimsen Lerfald
Stipendiat
E-post
merethe.lerfald@inn.no
Telefon
+47 61 28 84 35

Bilde av Daniela Lundesgaard
Høgskolelektor
E-post
daniela.lundesgaard@inn.no
Telefon
+47 62 43 04 48

Bilde av Karl Henrik Heberg Lønningdal
Stipendiat
E-post
karl.lonningdal@inn.no
Telefon
+47 61 28 80 15

Bilde av Skirmante Monteilhet
Stipendiat
E-post
skirmante.monteilhet@inn.no
Telefon
+47 62 51 76 12

Bilde av Barbara Rebecca Mutonyi
Stipendiat
E-post
barbara.lappalainen@inn.no
Telefon
+47 61 28 75 28

Bilde av Anders Nordby
Høgskolelektor
E-post
anders.nordby@inn.no
Telefon
+47 62 51 77 83

Bilde av Anders Rykkja
Høgskolelektor
E-post
anders.rykkja@inn.no
Telefon
+47 61 28 82 24

Bilde av Marie Rønshaugen
Stipendiat
E-post
marie.ronshaugen@inn.no
Telefon
+47 61 28 80 14

Bilde av Kristine Blekastad Sagheim
Stipendiat
E-post
kristine.sagheim@inn.no

Bilde av Jim Broch Skarli
Forsker
E-post
jim.skarli@inn.no
Telefon
+47 61 28 74 89

Bilde av Andre Sønstevold
Stipendiat
E-post
andre.sonstevold@inn.no

Bilde av Dilara Valiyeva
Stipendiat
E-post
dilara.valiyeva@inn.no
Telefon
+47 62 43 05 90

Bilde av Ole Van Allen
Stipendiat
E-post
ole.allen@inn.no
Telefon
+47 61 28 85 90

Bilde av Geir Ove Venemyr
Stipendiat
E-post
geir.venemyr@inn.no
Telefon
+47 62 43 05 31

Bilde av Bjørn-Ronny Vien
Stipendiat
E-post
bjornronny.vien@inn.no
Telefon
+47 62 43 05 03

Bilde av Tom Erik Wiklund
Stipendiat
E-post
tom.wiklund@inn.no
Telefon
+47 62 43 04 82

Bilde av Lena Dalheim Wistveen
Stipendiat
E-post
lena.wistveen@inn.no
Telefon
+47 61 28 81 39

Ph.d.-kandidater tilknyttet ph.d.-programmet INTOP, men som er ansatt utenfor HINN

Publisert 25. aug. 2021 14:32 - Sist endret 19. nov. 2021 11:09