Institutt for jordbruksfag

Listen viser ansatte ved Institutt for jordbruksfag. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 17 av 17
Navn Telefon E-post
Cottis, Thomas Høgskolelektor +47 62 54 16 16 thomas.cottis@inn.no
Dyngeland, Cecilie Førsteamanuensis +47 61 28 83 19 cecilie.dyngeland@inn.no
Endrerud, Hans Christian Førsteamanuensis +47 62 54 16 27 +47 905 78 560 hans.endrerud@inn.no
Johnsen, Fred Håkon Professor +47 62 54 16 10 +47 452 59 232 fred.johnsen@inn.no
Jørgensen, Dag Høgsk-/øvingslærer +47 62 54 16 34 +47 997 08 560 dag.jorgensen@inn.no
Kleiven, Eivind Flittie Førsteamanuensis eivind.kleiven@inn.no
Lombnæs, Peder Førsteamanuensis +47 62 43 03 84 +47 986 49 018 peder.lombnas@inn.no
Morthov, Stein Amundsen Overingeniør +47 62 54 16 23 +47 950 68 370 stein.morthov@inn.no
Mousavi, Hesam Stipendiat hesam.mousavi@inn.no
Myrvang, Mona Bakke Førsteamanuensis +47 61 28 74 20 mona.myrvang@inn.no
Nabateregga, mabel Stipendiat +47 62 43 05 87 mabel.nabateregga@inn.no
Neby, Magne Førsteamanuensis +47 62 54 16 24 magne.neby@inn.no
Reiten, Mari Førsteamanuensis +47 62 43 07 71 mari.reiten@inn.no
Ruud, Lars Erik Førsteamanuensis +47 62 54 16 18 +47 901 17 419 lars.ruud@inn.no
Solberg, Svein Øivind Professor +47 62 54 16 04 +46 73 540 15 16 svein.solberg@inn.no
Tofastrud, Morten Instituttleder +47 62 54 16 42 +47 900 91 358 morten.tofastrud@inn.no
Øiestad, Gunnar Høgsk-/øvingslærer +47 62 54 16 28 +47 996 30 544 gunnar.oiestad@inn.no