Institutt for matematikk, naturfag og kroppsøving

Listen viser ansatte ved Institutt for matematikk, naturfag og kroppsøving. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 48 av 48
Navn Telefon E-post
Abdelrahman, Hanan Mohamed Farouk Høgskolelektor +47 62 59 79 97 hanan.abdelrahman@inn.no
Bergesen, Ketil Arne Høgskolelektor +47 62 59 79 64 ketil.bergesen@inn.no
Bjørnebye, Morten Førsteamanuensis +47 62 51 78 77 +47 911 16 376 morten.bjornebye@inn.no
Book, Pauline Høgskolelektor +47 62 51 78 54 pauline.book@inn.no
Brattli, Vidar Hammer Førstelektor vidar.brattli@inn.no
Dølgaard, Anders Høgskolelektor +47 62 51 76 05 anders.dolgaard@inn.no
Ebbesen, Kristin Høgskolelektor +47 62 51 72 89 kristin.ebbesen@inn.no
Elvehøy, Inger Lise Høgskolelektor +47 62 51 76 78 +47 994 31 319 inger.elvehoy@inn.no
Erstad, Hans Inge Høgskolelektor +47 62 51 77 59 hans.erstad@inn.no
Flesvig, Sindre Syversen Høgskolelektor +47 62 51 72 37 sindre.flesvig@inn.no
Frågåt, Thomas Høgskolelektor +47 62 59 79 90 thomas.fragat@inn.no
Furuly, Cathrine Dunker Høgskolelektor +47 62 59 79 03 cathrine.furuly@inn.no
Gericke, Niklas Markus Professor +47 62 43 03 61 niklas.gericke@inn.no
Græsli, Jon Anders Førstelektor +47 62 51 77 18 jon.grasli@inn.no
Haugen, Eldrid Tonette Rusdal Høgskolelektor +47 61 28 85 75 eldrid.haugen@inn.no
Haugereid, Ove Antvord Høgskolelektor +47 62 51 78 37 ove.haugereid@inn.no
Helder Naylor, Pamela Joanne Stipendiat +47 62 51 78 61 pamela.naylor@inn.no
Helseth, Anita Høgskolelektor anita.helseth@inn.no
Holen, Matilde Mengkrog Høgskolelektor +47 62 43 08 25 matilde.holen@inn.no
Holt, Anne Førsteamanuensis +47 62 51 76 74 anne.holt@inn.no
Iversen, Kjærand Førstelektor +47 62 43 05 80 kjarand.iversen@inn.no
Jakobsen, Arne Professor arne.jakobsen@inn.no
Jakobsson, Anders Sven Jakob Professor +47 62 43 02 99 anders.jakobsson@inn.no
Kirkerud, Geir Høgskolelektor +47 62 51 78 97 geir.kirkerud@inn.no
Linta, Ana Stipendiat +47 62 51 77 88 ana.linta@inn.no
Lunde, Lisa Kristina Førsteamanuensis +47 62 59 79 32 lisa.lunde@inn.no
Lunde, Mai Lill Suhr Førsteamanuensis +47 62 51 72 80 mai.lunde@inn.no
Martinsen, Marianne Førsteamanuensis +47 62 51 77 14 +47 918 13 348 marianne.martinsen@inn.no
Molberg, Mats Førsteamanuensis +47 62 51 78 78 +47 991 00 314 mats.molberg@inn.no
Müller, Eike Førsteamanuensis +47 61 28 84 70 eike.muller@inn.no
Njølstad, Henrik Løvik Høgskolelektor +47 62 43 00 56 henrik.njolstad@inn.no
Nordli, Ole Jørgen Instituttleder +47 62 54 16 13 +47 900 50 758 ole.nordli@inn.no
Nyhus, Gunnar Christian Høgskolelektor +47 62 51 78 55 +47 481 14 499 gunnar.nyhus@inn.no
Oskarsson, Jonas Høgskolelektor +47 61 28 75 59 jonas.oskarsson@inn.no
Poudel, Amrit Bahadur Førsteamanuensis +47 62 51 77 00 amrit.poudel@inn.no
Rinvold, Reinert Andre Førsteamanuensis +47 62 51 78 89 reinert.rinvold@inn.no
Rom, Bjarte Førsteamanuensis +47 62 51 78 59 bjarte.rom@inn.no
Seehuus, Birgitte Høgskolelektor +47 62 43 00 69 birgitte.seehuus@inn.no
Seehuus, Siri-Christine Førsteamanuensis +47 62 51 78 71 christine.seehuus@inn.no
Solbakken, Ingunn Stipendiat +47 62 51 77 92 +47 918 29 001 ingunn.solbakken@inn.no
Storberget, Ida Høgskolelektor +47 62 51 77 04 ida.storberget@inn.no
Storfossen, Per Høgskolelektor +47 62 51 78 58 per.storfossen@inn.no
Tandberg, Cato Førstelektor +47 62 51 76 56 cato.tandberg@inn.no
Teig, Nani Førsteamanuensis +47 62 51 78 38 nani.teig@inn.no
Van Bommel, Jorryt Dosent +47 61 28 74 56 jorryt.vanbommel@inn.no
Vegge, Geir Inge Austdal Førstelektor +47 62 59 79 62 geir.vegge@inn.no
Øksdahl, Ragnhild Høgskolelektor +47 62 54 16 43 ragnhild.oksdahl@inn.no
Øyehaug, Anne Bergliot Førsteamanuensis +47 62 51 78 73 anne.oyehaug@inn.no