Doktorgradskandidater ved AEB

Stillingskode udefinert
E-post
marius.hassve@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 45

Stipendiat
E-post
mari.hagenlund@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 38

Stipendiat
E-post
relindis.njah@inn.no
Telefon
+47 62 51 78 56

Bilde av Magne Neby
Stipendiat
E-post
magne.neby@inn.no
Telefon
+47 62 54 16 24

Stipendiat
E-post
altamash.bashir@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 32

Stipendiat
E-post
rocio.martinez@inn.no

Stipendiat
E-post
ilaria.demeo@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 75

Bilde av Yusuf Khan
Høgskolelektor
E-post
yusuf.khan@inn.no
Telefon
+47 61 28 81 48

Bilde av Magnus Barmoen
Stipendiat
E-post
magnus.barmoen@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 48

Bilde av Giulia Ferrari
Stipendiat
E-post
giulia.ferrari@inn.no

Bilde av Natalia Kozak
Stipendiat
E-post
natalia.kozak@inn.no

Stipendiat
E-post
boris.fuchs@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 16

Bilde av Giorgia Myriam Ausilio
Stipendiat
E-post
giorgia.ausilio@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 61

Bilde av Henriette Wathne Gelink
Rådgiver
E-post
henriette.gelink@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 72

Bilde av Abbas Nabhani
Stipendiat
E-post
abbas.nabhani@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 67

Stipendiat
E-post
alexandra.thiel@inn.no

Bilde av Joanna Szlendak
Stipendiat
E-post
joanna.szlendak@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 70

Bilde av Kristoffer Tveter Nordli
Stipendiat
E-post
kristoffer.nordli@inn.no

Bilde av Linda Marijke Dekker Haug
PhD Stipendiat
E-post
linda.haug@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 77

Bilde av Hesam Mousavi
Stipendiat
E-post
hesam.mousavi@inn.no

Bilde av Mélanie Spedener
Stipendiat
E-post
melanie.spedener@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 72

Stipendiat
E-post
theresa.kirchner@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 76

Stipendiat
E-post
hanne.haugen@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 75

Bilde av Didrik Villard
Stipendiat
E-post
didrik.villard@inn.no
Telefon
+47 62 43 07 74

Bilde av Jennifer Angoh
Stipendiat
E-post
jennifer.angoh@inn.no
Telefon
+47 61 28 83 34

Bilde av Allan William Stokes
Stipendiat
E-post
allan.stokes@inn.no
Telefon
+47 61 28 74 22

Høgskolelektor
E-post
marius.kjonsberg@inn.no
Telefon
+47 62 54 16 19

Overingeniør
E-post
thomas.vogler@inn.no
Telefon
+47 62 43 08 13

Bilde av Jawad Ali
Stipendiat
E-post
jawad.ali@inn.no
Telefon
+47 62 51 78 27

Stipendiat
E-post
erik.versluijs@inn.no
Telefon
+47 62 51 72 77

Bilde av Cecile Agnes Edith Carpentier
Stipendiat
E-post
cecile.carpentier@inn.no
Telefon
+47 62 43 00 86

Stillingskode udefinert
E-post
mabel.nabateregga@inn.no
Telefon
+47 62 43 05 87

Stillingskode udefinert
E-post
ane.tange@inn.no
Telefon
+47 62 51 76 40

Publisert 17. aug. 2021 15:09 - Sist endret 1. okt. 2021 14:56