Institutt for TV-utdanninger - TV-skolen

Listen viser ansatte ved Institutt for TV-utdanninger - TV-skolen. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 37 av 37
Navn Telefon E-post
Dahl, Ola Høgskolelektor +47 61 28 82 69 +47 924 53 335 ola.dahl@inn.no
Dreyer, Andreas Førsteamanuensis +47 61 28 83 59 andreas.dreyer@inn.no
Engelstad, Audun Professor +47 61 28 83 17 +47 934 46 681 audun.engelstad@inn.no
Erixon, Mats Høgsk-/øvingslærer +47 61 28 75 33 mats.erixon@inn.no
Fagereng, Erik Førsteamanuensis +47 415 78 588 erik.fagereng@inn.no
Finne, Tonje Louise Førsteamanuensis +47 61 28 81 42 tonje.finne@inn.no
Fulton, Neil Graeme Høgskolelektor +47 61 28 84 47 neil.fulton@inn.no
Gallefoss, Lasse Førsteamanuensis +47 62 43 08 52 lasse.gallefoss@inn.no
Grünfeld, Nina Frederikke Professor +47 61 28 81 53 nina.grunfeld@inn.no
Hedemann, Ole Kristian Professor +47 61 28 80 44 +47 959 44 215 ole.hedemann@inn.no
Helseth, Tore Ulrik Professor +47 61 28 83 05 tore.helseth@inn.no
Henriksen, Bendik Stubstad Førsteamanuensis +47 61 28 84 08 +47 480 39 801 bendik.henriksen@inn.no
Holmene, Ingeborg Stipendiat +47 952 22 458 ingeborg.holmene@inn.no
Johansen, Jan Rudi Høgskolelektor +47 61 28 81 91 +47 415 55 953 jan.johansen@inn.no
Juliebø, Christian Høgskolelektor +47 61 28 83 69 +47 901 97 955 christian.juliebo@inn.no
Krogh, Halldor Professor +47 61 28 80 64 halldor.krogh@inn.no
Kvasbø, Brage Høgskolelektor +47 61 28 75 32 brage.kvasbo@inn.no
Lorentzen, Nefise Professor +47 61 28 81 40 nefise.lorentzen@inn.no
Moe, Andreas Høgskolelektor +47 61 28 81 55 andreas.moe@inn.no
Moseng, Jo Sondre Instituttleder +47 61 28 83 28 +47 996 38 055 jo.sondre.moseng@inn.no
Nyseter, Mette Høgskolelektor +47 61 28 85 28 mette.nyseter@inn.no
Parker, Adam Avdelingsingeniør +47 62 43 05 43 adam.parker@inn.no
Puijk, Roel Professor +47 61 28 83 13 +47 924 53 642 roel.puijk@inn.no
Rabbe, Øystein Høgskolelektor +47 61 28 74 32 +47 411 45 186 oystein.rabbe@inn.no
Ravlum, Aslak Woo Høgsk-/øvingslærer +47 61 28 74 19 aslak.ravlum@inn.no
Stalsberg, Aleksander Nielsen Overingeniør +47 61 28 74 31 +47 408 68 004 aleksander.stalsberg@inn.no
Staubo, Annette Høgskolelektor +47 62 43 03 34 annette.staubo@inn.no
Sveen, Lars Petter Overingeniør +47 61 28 84 43 +47 415 56 056 lars.petter.sveen@inn.no
Sveen, Richard Andre Førsteamanuensis richard.sveen@inn.no
Sæther, Mons Mjelde Høgskolelektor +47 61 28 82 88 mons.sather@inn.no
Sønsteli, Stein Tore Førstekonsulent +47 61 28 80 86 +47 913 19 432 stein-tore.sonsteli@inn.no
Thisell, Camille Ziggie Høgskolelektor +47 61 28 84 53 camille.thisell@inn.no
Thorsveen, Geir Ove Senioringeniør +47 61 28 84 48 +47 415 42 789 geir.ove.thorsveen@inn.no
Vanebo, Camilla Førsteamanuensis +47 61 28 85 97 camilla.vanebo@inn.no
Welburn, James Høgskolelektor +47 61 28 74 57 james.welburn@inn.no
Wilkens, Maria Rådgiver +47 61 28 81 21 +47 943 63 742 maria.wilkens@inn.no
With, Anne Lise Førstelektor +47 61 28 82 93 anne-lise.with@inn.no