Institutt for bioteknologi

Listen viser ansatte ved Institutt for bioteknologi. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 35 av 35
Navn Telefon E-post
Ahmad, Rafi Førsteamanuensis +47 62 51 78 45 rafi.ahmad@inn.no
Ali, Jawad Stipendiat +47 62 51 78 27 jawad.ali@inn.no
Alm-Kristiansen, Anne Hege Førsteamanuensis +47 62 59 79 31 anne.almkristiansen@inn.no
Bossum, Jorunn Nordlunde Høgsk-/øvingslærer jorunn.bossum@inn.no
Castillo Avila, Diana Katherine Stillingskode udefinert +47 62 54 16 39 +47 458 48 619 diana.avila@inn.no
Echebiri, Chidimma Phoebe Stipendiat +47 61 28 84 88 chidimma.echebiri@inn.no
Eriksson, Dennis Professor +47 61 28 74 47 dennis.eriksson@inn.no
Ersvær, Elisabeth Førsteamanuensis +47 62 51 77 99 elisabeth.ersvar@inn.no
Falck-Ytter, Anne Bergljot Overingeniør +47 62 51 78 83 anne.falckytter@inn.no
Haug, Linda Marijke Dekker PhD Stipendiat +47 62 43 07 77 linda.haug@inn.no
Hellum, Bent Håvard Førsteamanuensis bent.hellum@inn.no
Humlekjær, Silvana Federici Rådgiver silvana.humlekjar@inn.no
Haakonsen, Gunn Kristin Høgsk-/øvingslærer gunn.haakonsen@inn.no
Johansen, Sebastian Aspirant sebastian.johansen2@inn.no
Johansen, Wenche Professor +47 62 51 78 65 wenche.johansen@inn.no
Khezri, Abdolrahman Postdoktor +47 62 59 79 48 abdolrahman.khezri@inn.no
Kommisrud, Elisabeth Professor +47 62 51 72 47 +47 901 60 254 elisabeth.kommisrud@inn.no
Kristiansen, Wenche Overingeniør +47 61 28 74 40 wenche.kristiansen@inn.no
Larsen, Frank Førsteamanuensis frank.larsen@inn.no
Mahajan, Sumeet Professor sumeet.mahajan@inn.no
Martin Medina, Carlos Orestes Professor +47 62 51 78 64 carlos.medina@inn.no
Morrell, Jane Professor jane.morrell@inn.no
Myromslien, Frøydis Deinboll Instituttleder +47 62 51 78 68 +47 957 88 918 froydis.myromslien@inn.no
Narud, Birgitte Postdoktor +47 62 59 79 50 birgitte.narud@inn.no
Nielsen, Nis Valentin Ladefoged Førsteamanuensis +47 62 43 07 73 nis.nielsen@inn.no
Rudi, Knut Professor +47 62 59 79 28 knut.rudi@inn.no
Stenseth, Else-Berit Høgskolelektor +47 62 51 78 82 +47 915 18 317 elseberit.stenseth@inn.no
Strætkvern, Knut Olav Professor +47 62 51 78 52 knut.stratkvern@inn.no
Szlendak, Joanna Stipendiat +47 62 43 07 70 joanna.szlendak@inn.no
Vang, Siv-Hege Høgskolelektor sivhege.vang@inn.no
Velzi, Sina Stipendiat +47 62 54 16 26 sina.velzi@inn.no
Villard, Didrik Stipendiat +47 62 43 07 74 didrik.villard@inn.no
Wilson, Rob Professor +47 62 51 78 51 +47 950 49 196 robert.wilson@inn.no
Wærvågen, Svein Birger Førsteamanuensis +47 62 51 78 70 svein.warvagen@inn.no
Zeremichael, Teklu Tewoldebrhan Senioringeniør +47 62 51 78 79 +47 450 51 884 teklu.zeremichael@inn.no