Bibliotek Hamar og Blæstad

Listen viser ansatte ved Bibliotek Hamar og Blæstad. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 10 av 10
Navn Telefon E-post
Brodshaug, Anne Gro Spesialbibliotekar +47 62 51 76 62 anne.brodshaug@inn.no
Hagen, Karianne Dæhlin Universitetsbibliotekar +47 62 51 77 85 karianne.hagen@inn.no
Hartveit, Kristin Marhaug Universitetsbibliotekar +47 61 28 83 44 kristin.hartveit@inn.no
Mjelde, Oda Førstekonsulent +47 62 43 02 58 oda.mjelde@inn.no
Myrtrøen, Anne Spesialbibliotekar +47 62 51 77 36 anne.myrtroen@inn.no
Nierenberg, Ellen Universitetsbibliotekar ellen.nierenberg@inn.no
Overskott, Anne-Cathrine Børke Leder av avdelingsbiblioteket +47 62 51 76 63 +47 472 68 033 anne.overskott@inn.no
Refseth, Per Steineide Universitetsbibliotekar +47 62 59 79 21 per.refseth@inn.no
Svendsen, Lene Spesialbibliotekar +47 62 51 76 64 lene.svendsen@inn.no
Østbye, Berit Seniorkonsulent +47 62 51 76 75 berit.ostbye@inn.no