Arrangementer fra HSV - Side 3
VIT-prosjektet (Veiledning og informasjonstilgang i Nav), har pågått i to år, og vi presenterer foreløpige resultater og innsikt.
Kom og lær om migrasjonshelse og flerkulturell sykepleie - hva det er og hvorfor det er viktig?
Riise Midtun presenterer sitt meritteringsarbeid for opprykk til førstelektor.
Professor Astrid Halsa presenterer noen foreløpige resultater fra Postut-prosjektet.
På Elverum kan du forhåndstemme til Stortings- og sametingsvalget 2025 på Terningen arena, i tillegg til den ordinære forhåndsstemmingen i Lille Gråberg i sentrum av Elverum.
På Lillehammer kan du forhåndstemme til Stortings- og sametingsvalget 2025 på Storhove, i tillegg til den ordinære forhåndsstemmingen i Lillehammer bibibliotek i sentrum.
Universitetslektor Dag Andrè Nilsen ved INN disputerer 21. august 2025 over avhandlinga "Treneres mentalitet om talent i Norge: Nåværende status, utviklingspotensial og implikasjoner for treneratferd"
Universitetslektor Therese Sulland snakker i den siste Kunnskapstimen for semesteret om hvordan utvikle veilederkompetansen hos NAV-ansatte.
Tema for konferansen er: "Digitalisering i et helhetsperspektiv - hvordan skaper vi smartere løsninger for alle?" Konferansen er gratis.
Den internasjonale sykepleierdagen 2025 markeres med seminaret: Sykepleie til hjemmeboende eldre – muligheter og utfordringer.