Institutt for spillutdanninger - Spillskolen

Listen viser ansatte ved Institutt for spillutdanninger - Spillskolen. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 27 av 27
Navn Telefon E-post
Achiricioaei, Ionut-Lucian Førstelektor +47 61 28 85 94 ionut-lucian.achiricioaei@inn.no
Bachelder, Steven Professor +47 61 28 81 46 steven.bachelder@inn.no
Bergström, Nina Høgskolelektor +47 62 59 79 81 +47 940 97 133 nina.bergstrom@inn.no
Flaten, Ole Einar Stipendiat +47 62 51 78 86 +47 938 28 777 ole.flaten@inn.no
Fröhlich, Fred Førsteamanuensis +47 61 28 82 00 fred.froehlich@inn.no
Gunnerud, Bård R. Undervisn.leder +47 62 51 72 36 +47 970 09 147 bard.gunnerud@inn.no
Haga, Ole Christoffer Førstelektor ole.haga@inn.no
Haug, Jan Erik Høgskolelektor +47 62 51 78 03 jan.haug@inn.no
Johansen, Daniel Avdelingsingeniør +47 62 43 00 75 daniel.johansen@inn.no
Kao, Jason Førsteamanuensis +47 62 59 79 77 jason.kao@inn.no
Komandur, Sashi Seniorrådgiver +47 61 28 75 23 sashi.komandur@inn.no
Lien, Gunhild Førsteamanuensis +47 62 51 72 95 gunhild.lien@inn.no
McNeill, Christopher John Førstelektor +47 62 51 78 07 christopher.mcneill@inn.no
Mobbs, Sophie Anne Førsteamanuensis +47 62 51 78 06 sophie.mobbs@inn.no
Nordby, Anders Høgskolelektor +47 62 51 77 83 anders.nordby@inn.no
Nylund, Dag Høgskolelektor +47 62 51 78 96 +47 901 47 461 dag.nylund@inn.no
Olsen, Ove Andreas Kinn Førstelektor ove.olsen@inn.no
Sanchez, Joselito Rådgiver +47 61 28 84 26 joselito.sanchez@inn.no
Solbakk, Sigrunn Wilhelmsen Rådgiver +47 62 59 79 56 +47 923 19 704 sigrunn.solbakk@inn.no
Strandvik, Marit Christine Berg Instituttleder +47 62 51 77 84 +47 915 55 773 marit.berg@inn.no
Sverdrup, Harald Ulrik Professor +47 62 51 72 97 harald.sverdrup@inn.no
Taheri, Meisam Førsteamanuensis +47 62 51 72 98 meisam.taheri@inn.no
Tan, Kevin Førsteamanuensis +47 62 51 78 88 +47 915 93 428 kevin.tan@inn.no
Tornberg, Jimi Charlie Førstelektor +47 61 28 81 00 jimi.tornberg@inn.no
Vamanchery Mana, Sanu Førsteamanuensis +47 62 51 76 96 +47 987 73 371 sanu.mana@inn.no
van Allen, Ole Stipendiat +47 61 28 85 90 ole.allen@inn.no
Vibeto, Håvard Førsteamanuensis +47 62 51 77 54 +47 977 36 055 havard.vibeto@inn.no