VIT på Nav + Akademia = Sant 2026

Prosjektleder Maria Røhnebæk presenterte erfaringer og funn fra VIT-prosjektet under årets erfaringskonferanse Nav ? Akademia =Sant. 

screenshot

Screenshot fra opptaket.

Av Windy Kester Moe
Publisert 2. okt. 2026 12:50 - Sist endret 2. okt. 2026 12:50

I presentasjonen ga Røhnebæk innblikk i arbeidet i VIT-prosjektet og hvilke læringspunkter prosjektet har bidratt med: Hvordan kan innsikter fra VIT-prosjektet om hvordan digitale fagsystemer former oppfølging og veiledningsarbeidet i Nav, brukes til langsiktig organisatorisk utvikling i Nav?

Konferansen samlet forskere, fagpersoner og ansatte fra Nav for å dele kunnskap og erfaringer om utvikling av tjenestene.

For dem som ikke hadde anledning til å delta, er opptaket fra konferansen tilgjengelig på nett. Presentasjonen til Maria Røhnebæk starter etter 3 timer og 2 minutter i sendingen.

Se opptaket her  

Presentasjonen ligger på samme nettside som PDF.

Emneord: VIT, Nav, konferanse