Seksjon for studentrekruttering og markedsføring

Listen viser ansatte ved Seksjon for studentrekruttering og markedsføring. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 8 av 8
Navn Telefon E-post
Bergum, Håkon Boye Rådgiver +47 62 43 01 50 +47 901 58 655 hakon.bergum@inn.no
Bjørnstad, Pernille Lier Rådgiver +47 62 43 03 31 +47 950 29 399 pernille.bjornstad@inn.no
Ergan, Martina Seksjonssjef +47 62 43 00 08 +47 979 65 950 martina.ergan@inn.no
Fryjordet, Karen-Ingrid Rådgiver +47 61 28 82 83 +47 996 41 777 karen-ingrid.fryjordet@inn.no
Galgum, Sverre Rådgiver +47 917 37 634 sverre.galgum@inn.no
Klouman, Elen Sonja Seniorkonsulent +47 62 51 72 67 +47 988 21 625 elen.klouman@inn.no
Lagmandokk, Ole-Andre Seniorkonsulent +47 61 28 74 44 +47 481 07 969 ole-andre.lagmandokk@inn.no
Myhre, Vivian Rådgiver +47 62 43 03 64 +47 950 72 530 vivian.myhre@inn.no