Seksjon for brukerservice

Listen viser ansatte ved Seksjon for brukerservice. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 25 av 25
Navn Telefon E-post
Amirnejad, Mehran Seniorkonsulent +47 481 47 406 mehran.amirnejad@inn.no
Amundsen, Marius Avdelingsingeniør +47 61 28 83 40 +47 902 09 911 marius.amundsen@inn.no
Amundsen, Olav Avdelingsingeniør +47 62 51 76 24 +47 415 72 995 olav.amundsen@inn.no
Bekken, Morten Skei Seksjonssjef +47 62 43 00 46 +47 952 98 740 morten.bekken@inn.no
Bråten, Anders Avdelingsingeniør +47 62 43 04 85 +47 995 47 740 anders.braten@inn.no
Dietrichs, Martin Klevgård Tekniker +47 62 43 04 66 +47 916 23 499 martin.dietrichs@inn.no
Flismyren, Martin Saxerud Lærling +47 62 43 01 78 +47 957 24 632 martin.flismyren@inn.no
Fredriksen, Bjørn Erik Tekniker +47 61 28 85 76 +47 969 12 512 bjorn.erik.fredriksen@inn.no
Guldahl, Christoffer Tekniker +47 61 28 74 45 +47 908 53 970 christoffer.guldahl@inn.no
Hagen, Kristoffer Avdelingsingeniør +47 62 43 04 50 +47 962 33 609 kristoffer.hagen@inn.no
Haugen, Martin Trønnes Lærling +47 61 28 81 61 +47 974 30 789 martin.haugen@inn.no
Hoel, Henrik Nordli Lærling +47 62 43 08 23 +47 908 10 448 henrik.hoel@inn.no
Hovelstuen, Roar IT-medarbeider +47 62 51 77 81 +47 994 88 868 roar.hovelstuen@inn.no
Jensen, Geyr Runar Avdelingsingeniør +47 62 43 01 39 +47 977 63 470 geyr.jensen@inn.no
Kneppen, Leon Lærling +47 62 43 01 77 +47 477 02 657 leon.kneppen@inn.no
Lieng, Kristian Kvernevik Lærling +47 62 51 72 79 +47 476 16 970 kristian.lieng@inn.no
Lund, Noah Gressberg Lærling +47 62 43 08 29 +47 405 34 232 noah.lund@inn.no
Mathiesen, Emil Christian Lærling +47 62 43 03 11 +47 977 30 633 emil.mathiesen@inn.no
Mikkelsen, Robert Somby Lærling +47 62 51 77 86 +47 938 36 336 robert.mikkelsen@inn.no
Myhren, Ole Henrik Tekniker +47 61 28 84 36 +47 489 58 556 ole.henrik.myhren@inn.no
Nordseth, Halvor Lærling +47 62 43 05 01 +47 919 16 928 halvor.nordseth@inn.no
Nyberget, Thor Håkon Lærling +47 61 28 81 67 +47 993 84 347 thor-hakon.nyberget@inn.no
Nyhus, Espen Avdelingsingeniør +47 62 43 01 30 +47 473 52 626 espen.nyhus@inn.no
Nøsen, Isak Westum Lærling +47 61 28 74 51 +47 951 69 872 isak.nosen@inn.no
Sjøløkken, Kristian Lærling +47 62 43 01 76 +47 954 86 929 kristian.sjolokken@inn.no