Deltagere

Deltagere på Kognitivt sommerseminar 2009

(Bytt ut bakverket samt mellomrom/understrek på hver side med krøllalfa for å få gyldige epostadresser.)

Hanne Eckhoff h.m.eckhoff kringle_ifikk.uio.no

Thomas Egan Thomas.Egan kringle_luh.hihm.no

Hans-Olav Enger h.o.enger kringle_iln.uio.no

Anne-Line Graedler AnneLine.Graedler kringle_hihm.no

Laura Janda laura.janda kringle_hum.uit.no

Bård Uri Jensen bard.jensen kringle_hihm.no

Gard Buen Jenset Gard.Jenset kringle_if.uib.no

Kristian Emil Kristoffersen k.e.kristoffersen kringle_iln.uio.no

Christian Langerfeld Christian.Langerfeld kringle_nhh.no

Susan Nacey susan.nacey kringle_hihm.no

Tore Nesset tore.nesset kringle_uit.no

Hanne Gram Simonsen h.g.simonsen kringle_iln.uio.no

Snorre Karkkonen Svensson Snorre.Svensson kringle_lle.uib.no

Elena Tkachenko elena.tkachenko kringle_iln.uio.no

Ellen Hellebostad Toft e.h.toft kringle_iln.uio.no