Institutt for samfunnsfag, religion og filosofi

Listen viser ansatte ved Institutt for samfunnsfag, religion og filosofi. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 29 av 29
Navn Telefon E-post
Aschim, Anders Professor +47 62 51 76 50 anders.aschim@inn.no
Bakke, Sidsel Undseth Høgskolelektor +47 62 51 77 56 sidsel.bakke@inn.no
Berglund, Annika Jenny Viktoria Professor II +47 61 28 75 39 annika.berglund@inn.no
Bugge, Liv Susanne Dosent +47 62 51 76 27 liv.bugge@inn.no
Buseth, Jill Tove Førsteamanuensis +47 62 51 77 15 jill.buseth@inn.no
du Plessis, Danelle PhD Stipendiat +47 61 28 84 56 danelle.duplessis@inn.no
Felix, Cathrine Victoria Førsteamanuensis +47 62 51 78 63 cathrine.felix@inn.no
Horsfjord, Vebjørn Leonard Laamanen Professor +47 62 59 79 70 vebjorn.horsfjord@inn.no
Hundstad, Dag Instituttleder +47 62 54 16 12 +47 971 21 770 dag.hundstad@inn.no
Kjelling, Anne Grethe Stipendiat +47 62 54 16 47 anne.kjelling@inn.no
Kjørven, Ole Kolbjørn Førsteamanuensis +47 62 51 77 39 +47 981 30 292 ole.kjorven@inn.no
Klausen, Siri Wieberg Førsteamanuensis +47 62 51 72 49 siri.klausen@inn.no
Klein, Judith Svedjan Stipendiat judith.klein@inn.no
Klein, Jørgen Professor +47 62 43 00 88 +47 980 34 451 jorgen.klein@inn.no
Kowasch, Matthias Professor +47 61 28 75 00 matthias.kowasch@inn.no
Lindseth, Odd Helge Førstelektor +47 62 51 76 67 +47 402 04 944 odd.lindseth@inn.no
Løken, Harald Normann Førsteamanuensis +47 62 51 78 40 harald.loken@inn.no
Løtveit, Morten Førsteamanuensis +47 62 51 77 37 morten.lotveit@inn.no
Løvlien, Eline Drury Førsteamanuensis +47 62 59 79 04 eline.lovlien@inn.no
Malonæs, Tine Petersen Høgskolelektor +47 61 28 74 43 tine.malonas@inn.no
Markeng, Synnøve Stipendiat synnove.markeng@inn.no
Massao, Prisca Bruno Førsteamanuensis +47 62 59 79 58 prisca.massao@inn.no
Oftestad, Eivor Andersen Professor +47 62 51 77 94 +47 414 11 548 eivor.oftestad@inn.no
Rønning, Geir Olav Førsteamanuensis +47 62 51 72 96 geir.ronning@inn.no
Sundsback, Kariin Førsteamanuensis +47 62 43 05 36 karin.sundsback@inn.no
Torjussen, Stian Sundell Førsteamanuensis +47 61 28 81 17 +47 930 33 768 stian.torjussen@inn.no
Wikan, Gerd Dosent +47 62 51 76 29 +47 986 82 115 gerd.wikan@inn.no
Årsheim, Helge Førsteamanuensis +47 62 43 00 66 helge.arsheim@inn.no
Åslie, Marit Hulaas Høgskolelektor +47 62 54 16 45 marit.aslie@inn.no