Fakultet for anvendt økologi, landbruksfag og bioteknologi

Listen viser ansatte ved Fakultet for anvendt økologi, landbruksfag og bioteknologi. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 163 av 163
Navn Telefon E-post
Aguilar Cabezas, Francisco Xavier Professor +47 62 43 02 74 francisco.aguilar@inn.no
Ahmad, Rafi Førsteamanuensis +47 62 51 78 45 rafi.ahmad@inn.no
Ali, Jawad Stipendiat +47 62 51 78 27 jawad.ali@inn.no
Alm-Kristiansen, Anne Hege Førsteamanuensis +47 62 59 79 31 anne.almkristiansen@inn.no
Angelstam, Per Krister Professor per.angelstam@inn.no
Angoh, Jennifer Stipendiat +47 61 28 83 34 jennifer.angoh@inn.no
Antonsen, Øyvind G Førsteamanuensis +47 62 51 78 72 +47 915 18 353 oyvind.antonsen@inn.no
Arnadottir, Arna Björg Seniorrådgiver +47 62 43 07 63 arna.arnadottir@inn.no
Arnemo, Jon Martin Professor +47 62 43 08 20 +47 995 85 019 jon.arnemo@inn.no
Aurbakken, Stine Emilie Bull Stipendiat +47 61 28 75 53 stine.aurbakken@inn.no
Ausilio, Giorgia Myriam Stipendiat +47 62 43 07 61 giorgia.ausilio@inn.no
Bashir, Altamash Høgskolelektor +47 62 43 08 32 altamash.bashir@inn.no
Berge, Olav Senioringeniør +47 62 43 08 84 +47 900 18 637 olav.berge@inn.no
Beyene, Solomon Mulat PhD Stipendiat +47 62 43 01 09 solomon.beyene@inn.no
Blixøen, Tone Høgskolelektor tone.blixoen@inn.no
Bontti, Eliana Seniorrådgiver +47 62 43 08 73 eliana.bontti@inn.no
Bossum, Jorunn Nordlunde Høgsk-/øvingslærer jorunn.bossum@inn.no
Boyce, Mark Stephen Stillingskode udefinert mark.boyce@inn.no
Brainerd, Scott Michael Førsteamanuensis +47 62 43 08 24 scott.brainerd@inn.no
Branders, Sverre Overingeniør sverre.branders@inn.no
Breie, Halgrim Instituttleder +47 62 43 07 54 +47 917 68 995 halgrim.breie@inn.no
Braadland, Heidi Vatne Rådgiver +47 62 43 07 65 heidi.braadland@inn.no
Buhler, Kayla Joy Stillingskode udefinert +47 61 28 75 85 kayla.buhler@inn.no
Cano Martinez, Rocio Stipendiat rocio.martinez@inn.no
Carpentier, Cecile Agnes Edith Stipendiat +47 62 43 00 86 cecile.carpentier@inn.no
Castillo Avila, Diana Katherine Stipendiat +47 62 54 16 39 +47 458 48 619 diana.avila@inn.no
Cottis, Thomas Høgskolelektor +47 62 54 16 16 thomas.cottis@inn.no
Devineau, Olivier Førsteamanuensis +47 62 43 08 79 olivier.devineau@inn.no
Dyngeland, Cecilie Førsteamanuensis +47 61 28 83 19 cecilie.dyngeland@inn.no
Echebiri, Chidimma Phoebe Stipendiat +47 61 28 84 88 chidimma.echebiri@inn.no
Endrerud, Hans Christian Førsteamanuensis +47 62 54 16 27 +47 905 78 560 hans.endrerud@inn.no
Engan, Jens Stillingskode udefinert jens.engan@inn.no
Eriksen, Ane Førsteamanuensis +47 62 43 08 74 ane.eriksen@inn.no
Eriksson, Dennis Professor +47 61 28 74 47 dennis.eriksson@inn.no
Ersvær, Elisabeth Førsteamanuensis +47 62 51 77 99 elisabeth.ersvar@inn.no
Essen, Erica Linnea Charlotte Von Forsker +47 62 43 03 08 erica.essen@inn.no
Evans, Alina Lynn Førsteamanuensis +47 62 43 08 85 +47 416 27 539 alina.evans@inn.no
Falck-Ytter, Anne Bergljot Overingeniør +47 62 51 78 83 anne.falckytter@inn.no
Ferrari, Giulia Stipendiat giulia.ferrari@inn.no
Fuchs, Boris Stipendiat +47 62 43 08 16 +47 415 14 930 boris.fuchs@inn.no
Geijer-Simpson, Annika Vera Forsker +47 62 51 77 05 annika.geijersimpson@inn.no
Gelink, Henriette Wathne Rådgiver +47 62 43 08 72 +47 418 09 228 henriette.gelink@inn.no
Granheim, Johnny Kantineleder +47 62 43 08 66 +47 481 02 466 johnny.granheim@inn.no
Greaker, Hanne Overingeniør +47 61 28 84 87 hanne.greaker@inn.no
Græsli, Anne Randi Stipendiat +47 62 43 08 17 anne.grasli@inn.no
Hansen, Endre Hofstad Stillingskode udefinert +47 62 43 07 78 endre.hansen@inn.no
Haug, Linda Marijke Dekker PhD Stipendiat +47 62 43 07 77 linda.haug@inn.no
Haugen, Hanne Stipendiat +47 62 43 07 75 hanne.haugen@inn.no
Haukaas, Christian Andre Høgskolelektor christian.haukaas@inn.no
Hellum, Bent Håvard Førsteamanuensis bent.hellum@inn.no
Hesjadalen, Magnar Ole Høgskolelektor +47 62 43 08 61 magnar.hesjadalen@inn.no
Heurich, Marco Dietmar Professor +47 62 43 08 09 marco.heurich@inn.no
Humlekjær, Silvana Federici Rådgiver silvana.humlekjar@inn.no
Haakonsen, Gunn Kristin Høgsk-/øvingslærer gunn.haakonsen@inn.no
Jahren, Torfinn Førsteamanuensis +47 62 43 08 47 +47 995 95 064 torfinn.jahren@inn.no
Johansen, Sebastian Aspirant sebastian.johansen2@inn.no
Johansen, Wenche Professor +47 62 51 78 65 wenche.johansen@inn.no
Johnsen, Fred Håkon Professor +47 62 54 16 10 +47 452 59 232 fred.johnsen@inn.no
Johnsen, Kaja Instituttleder +47 62 43 08 21 +47 922 33 517 kaja.johnsen@inn.no
Jørgensen, Dag Høgsk-/øvingslærer +47 62 54 16 34 +47 997 08 560 dag.jorgensen@inn.no
Kaczensky, Petra Førsteamanuensis +47 61 28 75 10 petra.kaczensky@inn.no
Kaththriarachchi, Sonali Nadeeshani Stillingskode udefinert sonali.kaththriarachchi@inn.no
Khatri, Shumaila Stipendiat +47 61 28 75 42 shumaila.khatri@inn.no
Khezri, Abdolrahman Postdoktor +47 62 59 79 48 abdolrahman.khezri@inn.no
Kiffney, Peter Professor +47 61 28 83 58 peter.kiffney@inn.no
Kirchner, Theresa Margret Stipendiat +47 62 43 07 76 theresa.kirchner@inn.no
Kjønsberg, Marius Høgskolelektor +47 62 54 16 19 +47 909 19 903 marius.kjonsberg@inn.no
Kleiven, Eivind Flittie Førsteamanuensis eivind.kleiven@inn.no
Kolseth, Heidi Istad Høgskolelektor heidi.kolseth@inn.no
Kommisrud, Elisabeth Professor +47 62 51 72 47 +47 901 60 254 elisabeth.kommisrud@inn.no
Kozak, Natalia Stillingskode udefinert natalia.kozak@inn.no
Kristiansen, Wenche Overingeniør +47 61 28 74 40 wenche.kristiansen@inn.no
Kvasnes, Mikkel Andreas Jørnsøn Førsteamanuensis +47 61 28 75 81 mikkel.kvasnes@inn.no
Lam, Chiu Yi Rådgiver +47 62 51 77 21 chiu.lam@inn.no
Larsen, Frank Førsteamanuensis frank.larsen@inn.no
Lemiere, Lucie Rose Charline Stipendiat +47 62 51 76 51 lucie.lemiere@inn.no
Lian, Marianne Førsteamanuensis +47 61 28 74 25 marianne.lian@inn.no
Linløkken, Arne Førsteamanuensis +47 62 51 78 69 arne.linlokken@inn.no
Linnell, John Professor john.linnell@inn.no
Lombnæs, Peder Førsteamanuensis +47 62 43 03 84 +47 986 49 018 peder.lombnas@inn.no
Lopez, Lucas Nahuel Stipendiat +47 61 28 75 36 lucas.lopez@inn.no
Mahajan, Sumeet Professor sumeet.mahajan@inn.no
Malmström, Ester Stipendiat +47 62 54 16 29 ester.malmstrom@inn.no
Martin Medina, Carlos Orestes Professor +47 62 51 78 64 carlos.medina@inn.no
Mathiesen, Kristin Evensen Førsteamanuensis +47 62 43 08 77 +47 907 29 614 kristin.mathiesen@inn.no
Mathisen, Karen Marie Førsteamanuensis +47 62 43 08 93 karen.mathisen@inn.no
Mayer, Martin Førsteamanuensis +47 62 54 16 37 martin.mayer@inn.no
Mayer-Lassen, Carolin Stefanie Stillingskode udefinert +47 62 43 01 88 carolin.mayerlassen@inn.no
Merrill, Evelyn H Stillingskode udefinert evelyn.merrill@inn.no
Messelt, Eirik Frøisland Seniorrådgiver +47 62 43 07 62 eirik.messelt@inn.no
Mikalsen, Solveig Meyer Ekstern sensor solveig.mikalsen@inn.no
Miller, Andrea Førsteamanuensis +47 62 43 05 19 andrea.miller@inn.no
Mills, Luther Scott Professor luther.mills@inn.no
Morrell, Jane Professor jane.morrell@inn.no
Morthov, Stein Amundsen Overingeniør +47 62 54 16 23 +47 950 68 370 stein.morthov@inn.no
Motrøen, Terje Førstelektor +47 62 54 16 15 +47 905 34 329 terje.motroen@inn.no
Mousavi, Hesam Stipendiat hesam.mousavi@inn.no
Myromslien, Frøydis Deinboll Instituttleder +47 62 51 78 68 +47 957 88 918 froydis.myromslien@inn.no
Myrvang, Mona Bakke Førsteamanuensis +47 61 28 74 20 mona.myrvang@inn.no
Maartmann, Erling Avdelingsingeniør +47 62 43 08 57 +47 481 12 070 erling.maartmann@inn.no
Nabateregga, mabel Stipendiat +47 62 43 05 87 mabel.nabateregga@inn.no
Nabhani, Abbas Stipendiat +47 62 43 07 67 abbas.nabhani@inn.no
Narud, Birgitte Postdoktor +47 62 59 79 50 birgitte.narud@inn.no
Naumov, Vladimir Førsteamanuensis vladimir.naumov@inn.no
Neby, Magne Førsteamanuensis +47 62 54 16 24 magne.neby@inn.no
Nergaard, Petter Høgsk-/øvingslærer +47 62 51 72 99 petter.nergard@inn.no
Niccolai, Laura Jeanne Avdelingsingeniør laura.niccolai@inn.no
Nielsen, Nis Valentin Ladefoged Førsteamanuensis +47 62 43 07 73 nis.nielsen@inn.no
Nordli, Kristoffer Tveter Stipendiat kristoffer.nordli@inn.no
Næstad, Frode Senioringeniør +47 62 43 08 82 frode.nastad@inn.no
Odden, Morten Professor +47 62 43 08 76 +47 480 55 664 morten.odden@inn.no
Pedersen, Simen Førsteamanuensis +47 62 43 08 43 simen.pedersen@inn.no
Peng, Jill Seniorkonsulent +47 62 51 77 76 jill.peng@inn.no
Poleo, Antonio Bjørn Stefano Førsteamanuensis +47 62 43 08 33 antonio.poleo@inn.no
Præbel, Kim Professor kim.prabel@inn.no
Reiten, Mari Førsteamanuensis +47 62 43 07 71 mari.reiten@inn.no
Riseth, Elisabeth Nybakk Høgskolelektor +47 62 43 08 15 elisabeth.riseth@inn.no
Roang Hofseth, Maren Seniorkonsulent +47 62 43 07 60 maren.roang@inn.no
Rooke, Tuulikki Seniorrådgiver tuulikki.rooke@inn.no
Rudi, Knut Professor +47 62 59 79 28 knut.rudi@inn.no
Ruud, Lars Erik Førsteamanuensis +47 62 54 16 18 +47 901 17 419 lars.ruud@inn.no
Røe, Elisabeth Rådgiver +47 62 54 16 02 +47 917 57 045 elisabeth.roe@inn.no
Sagen, Mona Kristin Rådgiver +47 62 43 08 78 mona.sagen@inn.no
Sandklev, Kåre Avdelingsingeniør +47 62 43 08 83 kare.sandklev@inn.no
Schrijvers-Gonlag, Marcel Tekniker marcel.schrijversgonlag@inn.no
Shalaginova, Marina Internasjonal koordinator +47 62 51 76 60 marina.shalaginova@inn.no
Shrestha, Asmita Stipendiat +47 62 43 01 49 asmita.shrestha@inn.no
Sjølie, Hanne Kathrine Førsteamanuensis +47 62 43 08 69 hanne.sjolie@inn.no
Skarpe, Christina Stillingskode udefinert +47 62 43 08 35 +46 70 578 53 27 christina.skarpe@inn.no
Sletmoen, Marit Prodekan utdanning +47 61 28 75 55 +47 472 80 447 marit.sletmoen@inn.no
Solberg, Svein Øivind Professor +47 62 54 16 04 +46 73 540 15 16 svein.solberg@inn.no
Spedener, Mélanie Stipendiat +47 62 43 07 72 melanie.spedener@inn.no
Stener, Stig Ole Førstelektor +47 62 43 08 53 stig.stener@inn.no
Stenseth, Else-Berit Høgskolelektor +47 62 51 78 82 +47 915 18 317 elseberit.stenseth@inn.no
Stokes, Allan William Stipendiat +47 61 28 74 22 allan.stokes@inn.no
Storaas, Torstein Professor +47 62 43 08 60 +47 415 23 161 torstein.storaas@inn.no
Strand, Magnhild Ekstern sensor magnhild.strand@inn.no
Strætkvern, Knut Olav Professor +47 62 51 78 52 knut.stratkvern@inn.no
Szlendak, Joanna Stipendiat +47 62 43 07 70 joanna.szlendak@inn.no
Talleraas, Simen Moflag Stipendiat +47 62 43 08 98 simen.talleraas@inn.no
Tange, Ane Christensen Stillingskode udefinert +47 62 51 76 40 ane.tange@inn.no
Thiel, Alexandra Stipendiat alexandra.thiel@inn.no
Tofastrud, Morten Instituttleder +47 62 54 16 42 +47 900 91 358 morten.tofastrud@inn.no
Tryland, Morten Professor morten.tryland@inn.no
Vang, Siv-Hege Høgskolelektor sivhege.vang@inn.no
Vedå, Lisbeth Rådgiver +47 61 28 85 86 lisbeth.veda@inn.no
Velzi, Sina Stipendiat +47 62 54 16 26 sina.velzi@inn.no
Versluijs, Erik Stipendiat +47 62 51 72 77 erik.versluijs@inn.no
Villard, Didrik Stipendiat +47 62 43 07 74 didrik.villard@inn.no
Vogler, Thomas Overingeniør +47 62 43 08 13 thomas.vogler@inn.no
Wabakken, Petter Førsteamanuensis +47 62 43 08 40 +47 970 44 518 petter.wabakken@inn.no
Walmsnæss, Lucy Rådgiver +47 62 43 08 94 lucy.walmsnass@inn.no
Westerheim, Solveig Studieveileder +47 62 51 76 72 solveig.westerheim@inn.no
Willebrand, Maria Hörnell Dekan +47 62 43 07 55 +47 413 77 031 maria.willebrand@inn.no
Willebrand, Tomas Professor +47 62 43 08 36 tomas.willebrand@inn.no
Wilson, Rob Professor +47 62 51 78 51 +47 950 49 196 robert.wilson@inn.no
Wærvågen, Svein Birger Førsteamanuensis +47 62 51 78 70 svein.warvagen@inn.no
Yndgaard, Flemming Stillingskode udefinert flemming.yndgaard@inn.no
Zeremichael, Teklu Tewoldebrhan Senioringeniør +47 62 51 78 79 +47 450 51 884 teklu.zeremichael@inn.no
Zimmermann, Barbara Professor +47 62 43 08 70 barbara.zimmermann@inn.no
Øiestad, Gunnar Høgsk-/øvingslærer +47 62 54 16 28 +47 996 30 544 gunnar.oiestad@inn.no
Østbye, Kjartan Professor +47 62 43 08 96 +47 916 26 487 kjartan.ostbye@inn.no
Østerhagen, Ragnhild Administrativ leder +47 62 43 08 44 +47 908 57 248 ragnhild.osterhagen@inn.no