Fakultet for anvendt økologi, landbruksfag og bioteknologi

Listen viser ansatte ved Fakultet for anvendt økologi, landbruksfag og bioteknologi. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 154 av 154
Navn Telefon E-post
Aguilar Cabezas, Francisco Xavier Professor +47 62 43 02 74 francisco.aguilar@inn.no
Ahmad, Rafi Førsteamanuensis +47 62 51 78 45 rafi.ahmad@inn.no
Ali, Jawad Stillingskode udefinert +47 62 51 78 27 jawad.ali@inn.no
Alm-Kristiansen, Anne Hege Førsteamanuensis +47 62 59 79 31 anne.almkristiansen@inn.no
Angelstam, Per Krister Professor per.angelstam@inn.no
Angoh, Jennifer Stipendiat +47 61 28 83 34 jennifer.angoh@inn.no
Antonsen, Øyvind G Førsteamanuensis +47 62 51 78 72 +47 915 18 353 oyvind.antonsen@inn.no
Arnadottir, Arna Björg Seniorrådgiver +47 62 43 07 63 arna.arnadottir@inn.no
Arnemo, Jon Martin Professor +47 62 43 08 20 +47 995 85 019 jon.arnemo@inn.no
Ausilio, Giorgia Myriam Stipendiat +47 62 43 07 61 giorgia.ausilio@inn.no
Avershina, Ekaterina Overingeniør +47 62 51 77 53 ekaterina.avershina@inn.no
Bakken, Vidar Stillingskode udefinert vidar.bakken@inn.no
Bakmann, Ole Andersen Kontorsjef +47 62 43 08 91 +47 476 31 816 ole.bakmann@inn.no
Barmoen, Magnus Stipendiat +47 62 43 08 48 magnus.barmoen@inn.no
Bashir, Altamash Stipendiat +47 62 43 08 32 altamash.bashir@inn.no
Berge, Olav Overingeniør +47 62 43 08 84 +47 900 18 637 olav.berge@inn.no
Beumer, Larissa Overingeniør larissa.beumer@inn.no
Blixøen, Tone Høgskolelektor tone.blixoen@inn.no
Bontti, Eliana Prodekan utdanning +47 62 43 08 73 +47 474 42 731 eliana.bontti@inn.no
Brainerd, Scott Michael Førsteamanuensis +47 62 43 08 24 scott.brainerd@inn.no
Breie, Halgrim Høgskolelektor +47 62 43 07 54 halgrim.breie@inn.no
Cano Martinez, Rocio Stipendiat rocio.martinez@inn.no
Carpentier, Cécile Agnès Edith Stillingskode udefinert +47 62 43 00 86 cecile.carpentier@inn.no
Carricondo Sanchez, David Førsteamanuensis david.carricondo@inn.no
Chetri, Madhu Høgskolelektor +47 62 59 79 87 madhu.chetri@inn.no
Chhetri, Jyoti Tekniker jyoti.chhetri@inn.no
Cottis, Thomas Høgskolelektor +47 62 54 16 16 thomas.cottis@inn.no
Dahl, Espen Rolv Tekniker espen.dahl@inn.no
de Meo, Ilaria Stipendiat +47 62 43 08 75 ilaria.demeo@inn.no
Devineau, Olivier Førsteamanuensis +47 62 43 08 79 olivier.devineau@inn.no
Dyngeland, Cecilie Postdoktor +47 61 28 83 19 cecilie.dyngeland@inn.no
Echebiri, Chidimma Phoebe Avdelingsingeniør chidimma.echebiri@inn.no
Endrerud, Hans Christian Førsteamanuensis +47 62 54 16 27 +47 905 78 560 hans.endrerud@inn.no
Eriksen, Ane Førsteamanuensis +47 62 43 08 74 ane.eriksen@inn.no
Eriksson, Dennis Stillingskode udefinert +47 61 28 74 47 dennis.eriksson@inn.no
Ersvær, Elisabeth Førsteamanuensis +47 62 51 77 99 elisabeth.ersvar@inn.no
Essen, Erica Linnea Charlotte Von Forsker +47 62 43 03 08 erica.essen@inn.no
Evans, Alina Lynn Førsteamanuensis +47 62 43 08 85 +47 416 27 539 alina.evans@inn.no
Falck-Ytter, Anne Bergljot Overingeniør +47 62 51 78 83 anne.falckytter@inn.no
Feitosa Dias De Sousa, Kaue Postdoktor +47 62 43 08 58 kaue.desousa@inn.no
Ferrari, Giulia Stipendiat giulia.ferrari@inn.no
Fromskog, Jan Ulitzsch Høgskolelektor jan.fromskog@inn.no
Frydenlund, Kirsten Stillingskode udefinert +47 62 51 78 81 +47 951 34 174 kirsten.frydenlund@inn.no
Fuchs, Boris Stipendiat +47 62 43 08 16 +47 415 14 930 boris.fuchs@inn.no
Furuhovde, Erlend Tekniker erlend.furuhovde@inn.no
Gelink, Henriette Wathne Rådgiver +47 62 43 08 72 +47 418 09 228 henriette.gelink@inn.no
Granheim, Johnny Kantineleder +47 62 43 08 66 +47 481 02 466 johnny.granheim@inn.no
Græsli, Anne Randi Stipendiat +47 62 43 08 17 anne.grasli@inn.no
Gulbrandsen, Bjørn Stillingskode udefinert bjorn.gulbrandsen@inn.no
Hagenlund, Mari Stipendiat +47 62 43 08 38 +47 971 42 555 mari.hagenlund@inn.no
Hansen, Endre Hofstad Førsteamanuensis +47 62 43 07 78 endre.hansen@inn.no
Hassve, Marius Stillingskode udefinert +47 62 43 08 45 marius.hassve@inn.no
Haug, Linda Marijke Dekker PhD Stipendiat +47 62 43 07 77 linda.haug@inn.no
Haugen, Hanne Stipendiat +47 62 43 07 75 hanne.haugen@inn.no
Hesjadalen, Magnar Ole Høgskolelektor +47 62 43 08 61 magnar.hesjadalen@inn.no
Heurich, Marco Dietmar Professor +47 62 43 08 09 marco.heurich@inn.no
Høye, Haakon Gaukerud Tekniker haakon.hoye@inn.no
Jahren, Torfinn Førsteamanuensis +47 62 43 08 47 +47 995 95 064 torfinn.jahren@inn.no
Jochems, Reina Stillingskode udefinert reina.jochems@inn.no
Johansen, Wenche Førsteamanuensis +47 62 51 78 65 wenche.johansen@inn.no
Johnsen, Fred Håkon Professor +47 62 54 16 10 +47 452 59 232 fred.johnsen@inn.no
Johnsen, Kaja Seniorrådgiver +47 62 43 08 21 +47 922 33 517 kaja.johnsen@inn.no
Jørgensen, Dag Høgsk-/øvingslærer +47 62 54 16 34 +47 997 08 560 dag.jorgensen@inn.no
Kaczensky, Petra Førsteamanuensis +47 61 28 85 80 petra.kaczensky@inn.no
Khezri, Abdolrahman Postdoktor +47 62 59 79 48 abdolrahman.khezri@inn.no
Kiffney, Peter Professor +47 61 28 83 58 peter.kiffney@inn.no
Kirchner, Theresa Margret Stipendiat +47 62 43 07 76 theresa.kirchner@inn.no
Kjønsberg, Marius Høgskolelektor +47 62 54 16 19 +47 909 19 903 marius.kjonsberg@inn.no
Kommisrud, Elisabeth Professor +47 62 51 72 47 +47 901 60 254 elisabeth.kommisrud@inn.no
Kozak, Natalia Stipendiat natalia.kozak@inn.no
Kramer-Schadt, Stephanie Alexandra Stillingskode udefinert stephanie.kramerschadt@inn.no
Kristiansen, Wenche Overingeniør +47 61 28 74 40 wenche.kristiansen@inn.no
Kvilvang, Nils Instituttleder +47 62 43 04 97 +47 404 08 796 nils.kvilvang@inn.no
Langdal, Kjell Stillingskode udefinert +47 62 43 08 62 kjell.langdal@inn.no
Lian, Marianne Førsteamanuensis +47 61 28 74 25 marianne.lian@inn.no
Linløkken, Arne Førsteamanuensis +47 62 51 78 69 arne.linlokken@inn.no
Linnell, John Professor john.linnell@inn.no
Loosen, Anne Elizabeth Tekniker +47 62 43 08 88 anne.loosen@inn.no
Martin Medina, Carlos Orestes Stillingskode udefinert +47 62 51 78 64 carlos.medina@inn.no
Mathiesen, Kristin Evensen Førsteamanuensis +47 62 43 08 77 +47 907 29 614 kristin.mathiesen@inn.no
Mathisen, Karen Marie Førsteamanuensis +47 62 43 08 93 karen.mathisen@inn.no
Messelt, Eirik Frøisland Seniorrådgiver +47 62 43 07 62 eirik.messelt@inn.no
Meulemans, Fenna Marjoleine Stillingskode udefinert fenna.meulemans@inn.no
Mikalsen, Solveig Meyer Høgskolelektor solveig.mikalsen@inn.no
Miller, Andrea Førsteamanuensis +47 62 43 05 19 andrea.miller@inn.no
Mills, Luther Scott Professor luther.mills@inn.no
Miltz, Cecilia Aspirant cecilia.miltz@inn.no
Monsimet, Jeremy Høgskolelektor +47 62 43 08 86 jeremy.monsimet@inn.no
Morthov, Stein Amundsen Overingeniør +47 62 54 16 23 +47 950 68 370 stein.morthov@inn.no
Motrøen, Terje Førstelektor +47 62 54 16 15 +47 905 34 329 terje.motroen@inn.no
Mousavi, Hesam Stipendiat hesam.mousavi@inn.no
Myromslien, Frøydis Deinboll Instituttleder +47 62 51 78 68 +47 957 88 918 froydis.myromslien@inn.no
Myrvang, Mona Bakke Førsteamanuensis +47 61 28 74 20 mona.myrvang@inn.no
Maartmann, Erling Avdelingsingeniør +47 62 43 08 57 +47 481 12 070 erling.maartmann@inn.no
Nabateregga, mabel Stillingskode udefinert +47 62 43 05 87 mabel.nabateregga@inn.no
Nabhani, Abbas Stipendiat +47 62 43 07 67 abbas.nabhani@inn.no
Narud, Birgitte Postdoktor +47 62 59 79 50 birgitte.narud@inn.no
Naumov, Vladimir Førsteamanuensis vladimir.naumov@inn.no
Neby, Magne Stipendiat +47 62 54 16 24 magne.neby@inn.no
Nergaard, Petter Høgsk-/øvingslærer +47 62 51 72 99 petter.nergard@inn.no
Nielsen, Nis Valentin Ladefoged Høgskolelektor +47 62 43 07 73 nis.nielsen@inn.no
Njah, Relindis Ghai Stipendiat +47 62 51 78 56 relindis.njah@inn.no
Nordli, Kristoffer Tveter Stipendiat kristoffer.nordli@inn.no
Nymo, Ingebjørg Helena Høgskolelektor ingebjorg.nymo@inn.no
Næstad, Frode Overingeniør +47 62 43 08 82 frode.nastad@inn.no
Odden, Morten Professor +47 62 43 08 76 +47 480 55 664 morten.odden@inn.no
Pedersen, Simen Førsteamanuensis +47 62 43 08 43 simen.pedersen@inn.no
Peng, Jill Seniorkonsulent +47 62 51 77 76 jill.peng@inn.no
Peris Tamayo, Ana-Maria Høgskolelektor +47 62 43 08 31 ana.peris@inn.no
Pettersen, Ruben Alexander Stillingskode udefinert ruben.pettersen@inn.no
Poleo, Antonio Bjørn Stefano Førsteamanuensis +47 62 43 08 33 antonio.poleo@inn.no
Præbel, Kim Professor kim.prabel@inn.no
Reiten, Mari Førsteamanuensis +47 62 43 07 71 mari.reiten@inn.no
Riseth, Elisabeth Nybakk Seniorkonsulent +47 62 43 08 15 elisabeth.riseth@inn.no
Roang, Maren Gunn Seniorkonsulent +47 62 43 07 60 maren.roang@inn.no
Rudi, Knut Professor +47 62 59 79 28 knut.rudi@inn.no
Ruud, Lars Erik Førsteamanuensis +47 62 54 16 18 +47 901 17 419 lars.ruud@inn.no
Røe, Elisabeth Rådgiver +47 62 54 16 02 +47 917 57 045 elisabeth.roe@inn.no
Sagen, Mona Kristin Seniorkonsulent +47 62 43 08 78 mona.sagen@inn.no
Sandklev, Kåre Avdelingsingeniør +47 62 43 08 83 kare.sandklev@inn.no
Schrijvers-Gonlag, Marcel Tekniker marcel.schrijversgonlag@inn.no
Sjølie, Hanne Kathrine Førsteamanuensis +47 62 43 08 69 hanne.sjolie@inn.no
Skarpe, Christina Stillingskode udefinert +47 62 43 08 35 +46 70 578 53 27 christina.skarpe@inn.no
Solberg, Svein Øivind Professor +47 62 54 16 04 +46 73 540 15 16 svein.solberg@inn.no
Spedener, Mélanie Stipendiat +47 62 43 07 72 melanie.spedener@inn.no
Stener, Stig Ole Førstelektor +47 62 43 08 53 stig.stener@inn.no
Stenseth, Else-Berit Høgskolelektor +47 62 51 78 82 +47 915 18 317 elseberit.stenseth@inn.no
Stokes, Allan William Stipendiat +47 61 28 74 22 allan.stokes@inn.no
Storaas, Torstein Professor +47 62 43 08 60 +47 415 23 161 torstein.storaas@inn.no
Strætkvern, Knut Olav Professor +47 62 51 78 52 knut.stratkvern@inn.no
Strømseth, Thomas Holm Stillingskode udefinert thomas.stromseth@inn.no
Sundli, John Olav Stillingskode udefinert john.sundli@inn.no
Szlendak, Joanna Stipendiat +47 62 43 07 70 joanna.szlendak@inn.no
Tange, Ane Christensen Stillingskode udefinert +47 62 51 76 10 ane.tange@inn.no
Thiel, Alexandra Stipendiat alexandra.thiel@inn.no
Thomsen, Mette Goul Førsteamanuensis +47 62 51 72 62 mette.thomsen@inn.no
Tofastrud, Morten Instituttleder +47 62 54 16 42 +47 900 91 358 morten.tofastrud@inn.no
Tremoen, Nina Hårdnes Avdelingsingeniør +47 62 51 72 43 nina.tremoen@inn.no
Tryland, Morten Professor morten.tryland@inn.no
Vedå, Lisbeth Førstekonsulent +47 61 28 85 86 lisbeth.veda@inn.no
Versluijs, Erik Stipendiat +47 62 51 72 77 erik.versluijs@inn.no
Villard, Didrik Stipendiat +47 62 43 07 74 didrik.villard@inn.no
Vogler, Thomas Overingeniør +47 62 43 08 13 thomas.vogler@inn.no
Vaagan, Øystein Stillingskode udefinert +47 62 43 08 63 oystein.vaagan@inn.no
Wabakken, Petter Førsteamanuensis +47 62 43 08 40 +47 970 44 518 petter.wabakken@inn.no
Walmsnæss, Lucy Seniorkonsulent +47 62 43 08 94 lucy.walmsnass@inn.no
Willebrand, Maria Hörnell Dekan +47 62 43 07 55 +47 413 77 031 maria.willebrand@inn.no
Wilson, Rob Professor +47 62 51 78 51 +47 950 49 196 robert.wilson@inn.no
Wærvågen, Svein Birger Førsteamanuensis +47 62 51 78 70 svein.warvagen@inn.no
Zeremichael, Teklu Tewoldebrhan Overingeniør +47 62 51 78 79 +47 450 51 884 teklu.zeremichael@inn.no
Zimmermann, Barbara Professor +47 62 43 08 70 barbara.zimmermann@inn.no
Øiestad, Gunnar Høgsk-/øvingslærer +47 62 54 16 28 +47 996 30 544 gunnar.oiestad@inn.no
Østbye, Kjartan Professor +47 62 43 08 96 +47 916 26 487 kjartan.ostbye@inn.no
Østerhagen, Ragnhild Administrativ leder +47 62 43 08 44 +47 908 57 248 ragnhild.osterhagen@inn.no