Avdeling for samfunnskontakt

Listen viser ansatte ved Avdeling for samfunnskontakt. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 16 av 16
Navn Telefon E-post
Bergum, Håkon Boye Rådgiver +47 62 43 01 50 +47 901 58 655 hakon.bergum@inn.no
Bjørndal, Knut Grafisk Designer +47 62 43 01 37 +47 918 44 696 knut.bjorndal@inn.no
Bjørnstad, Pernille Lier Rådgiver +47 62 43 03 31 +47 950 29 399 pernille.bjornstad@inn.no
Ergan, Martina Seksjonssjef +47 62 43 00 08 +47 979 65 950 martina.ergan@inn.no
Fryjordet, Karen-Ingrid Rådgiver +47 61 28 82 83 +47 996 41 777 karen-ingrid.fryjordet@inn.no
Galgum, Sverre Rådgiver +47 917 37 634 sverre.galgum@inn.no
Høyland, Tore Kommunikasjonsdirektør +47 62 43 03 29 +47 993 96 025 tore.hoyland@inn.no
Klouman, Elen Sonja Seniorkonsulent +47 62 51 72 67 +47 988 21 625 elen.klouman@inn.no
Kolby, Nan Cecilie Johnstad Rådgiver +47 62 43 03 26 +47 934 64 183 nan.kolby@inn.no
Korten, Jens Uwe Prorektor Samfunnskontakt +47 61 28 80 74 +47 917 87 229 jens.uwe.korten@inn.no
Lagmandokk, Ole-Andre Seniorkonsulent +47 61 28 74 44 +47 481 07 969 ole-andre.lagmandokk@inn.no
Larsen, Noorit Rådgiver +47 61 28 85 18 noorit.larsen@inn.no
Moe, Erlend Kommunikasjonsrådgiver +47 61 28 80 28 +47 926 67 817 erlend.moe@inn.no
Myhre, Vivian Rådgiver +47 62 43 03 64 +47 950 72 530 vivian.myhre@inn.no
Ringlund, Ole Martin Kommunikasjonsrådgiver +47 62 43 02 71 +47 478 28 353 ole.ringlund@inn.no
Vasbotten, Gro Seniorkonsulent +47 61 28 82 82 +47 921 45 428 gro.vasbotten@inn.no