Avdeling for digitalisering og infrastruktur

Listen viser ansatte ved Avdeling for digitalisering og infrastruktur. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 121 av 121
Navn Telefon E-post
Adamoniene, Ave Renholdsoperatør +47 61 28 85 57 ave.adamoniene@inn.no
Amirnejad, Mehran Seniorkonsulent +47 61 28 75 04 +47 481 47 406 mehran.amirnejad@inn.no
Amundsen, Marius Overingeniør +47 61 28 83 40 +47 902 09 911 marius.amundsen@inn.no
Amundsen, Morten Lommerud Driftskoordinator +47 62 43 01 04 +47 913 06 780 morten.amundsen@inn.no
Andersen, Ann-Britt Renholder ann-britt.andersen@inn.no
Andraa, Wenche Renholdsleder +47 62 43 05 37 +47 404 12 680 wenche.andraa@inn.no
Aulstad, Sidsel Seniorrådgiver +47 61 28 83 51 +47 979 72 290 sidsel.aulstad@inn.no
Bakke, Ingeborg Renholdsleder +47 61 28 85 22 +47 905 00 762 ingeborg.bakke@inn.no
Bakaas, Ann Kristin Nyvold Renholdsoperatør +47 62 51 72 41 +47 472 75 632 ann.nyvold@inn.no
Bakaas, Katrine Lystad Rådgiver +47 62 43 00 48 +47 979 51 044 katrine.bakaas@inn.no
Bakaas, Trond Are Seksjonssjef +47 62 43 01 33 +47 414 75 600 trond.bakaas@inn.no
Bekken, Henrik Avdelingsingeniør +47 62 43 00 74 +47 958 14 939 henrik.bekken@inn.no
Bekken, Morten Skei Seksjonssjef +47 62 43 00 46 +47 952 98 740 morten.bekken@inn.no
Birkeland, Brigt IT-direktør +47 62 43 01 23 +47 974 37 434 brigt.birkeland@inn.no
Brynhildsvoll, Ole Even Driftsleder +47 61 28 84 17 +47 414 47 223 ole.even.brynhildsvoll@inn.no
Bråten, Anders Overingeniør +47 62 43 04 85 +47 995 47 740 anders.braten@inn.no
Braathen, Inge Sundby Overingeniør +47 62 51 78 39 +47 906 46 121 inge.braathen@inn.no
Bukiel, Iwona Renholder +47 62 43 05 46 +47 462 62 068 iwona.bukiel@inn.no
Bygdås, Penny Anita Renholdsoperatør +47 61 28 81 84 penny.bygdas@inn.no
Dellerud, Wenche Renholdsoperatør +47 62 43 01 66 wenche.dellerud@inn.no
Dietrichs, Martin Klevgård Tekniker +47 62 43 04 66 +47 916 23 499 martin.dietrichs@inn.no
Dulsrud, Johan Lærling +47 62 54 16 33 +47 469 32 182 johan.dulsrud@inn.no
Dæmroen, William Lærling +47 62 54 16 41 +47 967 94 540 william.damroen@inn.no
Eneman, Lene Hansen Renholdsoperatør +47 62 51 76 04 +47 913 93 477 lene.hansen@inn.no
Engen, Line Merethe Renholder +47 62 51 77 78 line.engen@inn.no
Fossum, Tore Driftsleder +47 62 43 04 67 +47 970 41 815 tore.fossum@inn.no
Fredriksen, Bjørn Erik Tekniker +47 61 28 85 76 +47 969 12 512 bjorn.erik.fredriksen@inn.no
Fueangprang, Thanaphorn Førstekonsulent +47 62 43 00 92 thanaphorn.fueangprang@inn.no
Furuhaugen, Håvard Overingeniør +47 61 28 75 75 +47 950 38 408 havard.furuhaugen@inn.no
Furuseth, Amund Lærling +47 62 54 16 36 +47 913 71 851 amund.furuseth@inn.no
Gee, Tha Mi Renholder +47 62 59 79 69 ta.gee@inn.no
Gildset, Ann Kristin Renholder +47 61 28 85 19 ann.kristin.gildset@inn.no
Gleditsch, Ruben Tekniker +47 61 28 80 70 +47 948 33 880 ruben.gleditsch@inn.no
Grebstad, Ann-Kristin Børresen Renholder +47 62 43 07 59 +47 458 97 968 annkristin.grebstad@inn.no
Grosberghaugen, Jonas Lærling +47 61 28 75 49 +47 480 33 722 jonas.grosberghaugen@inn.no
Guldahl, Christoffer Tekniker +47 61 28 74 45 +47 908 53 970 christoffer.guldahl@inn.no
Gunnarsrud, June Mone Driftsoperatør +47 62 43 03 93 june.gunnarsrud@inn.no
Gunstad, Christian Avdelingsingeniør +47 61 28 82 06 +47 944 44 490 christian.gunstad@inn.no
Haddeland, Per Martin Overingeniør +47 61 28 82 70 +47 911 46 196 per.martin.haddeland@inn.no
Hagelund, Hein Overingeniør +47 62 51 77 80 +47 952 98 730 hein.hagelund@inn.no
Hagen, Kristoffer Avdelingsingeniør +47 62 43 04 50 +47 962 33 609 kristoffer.hagen@inn.no
Hagen, Wenche Renholder +47 62 51 78 41 wenche.hagen@inn.no
Halvorsen, Knut Driftstekniker +47 61 28 85 82 +47 913 74 160 knut.halvorsen@inn.no
Haugen, Lena Renholder +47 62 43 02 91 lena.haugen@inn.no
Haugli, Jøran Avdelingsingeniør +47 62 51 78 18 +47 921 19 711 joran.haugli@inn.no
Henriksen, Torunn Seniorkonsulent +47 62 43 03 41 +47 402 44 286 torunn.henriksen@inn.no
Hoel, Henrik Nordli Lærling +47 62 43 08 23 +47 908 10 448 henrik.hoel@inn.no
Hoffmann, Jeanette Marie Øyen Anker Førstekonsulent +47 62 43 04 01 +47 936 51 329 jeanette.hoffmann@inn.no
Holm, Bjørn Seksjonssjef +47 62 43 00 70 +47 950 30 739 bjorn.holm@inn.no
Hovelstuen, Roar IT-medarbeider +47 62 51 77 81 +47 994 88 868 roar.hovelstuen@inn.no
Hågensen, Ann-Margret Sørli Seniorrådgiver +47 62 43 02 50 +47 990 18 317 annmargret.hagensen@inn.no
Jensen, Geyr Runar Avdelingsingeniør +47 62 43 01 39 +47 977 63 470 geyr.jensen@inn.no
Johansen, Frank Viktor Driftsoperatør +47 62 59 79 38 +47 977 40 878 frank.johansen@inn.no
Juliussen, Mona Anette Førstekonsulent +47 62 43 02 53 +47 481 86 472 mona.juliussen@inn.no
Karterud, Carl Morten Overingeniør +47 62 43 00 45 +47 950 30 743 carl.karterud@inn.no
Kirkeby, Randi Seniorkonsulent +47 61 28 82 13 +47 926 55 876 randi.kirkeby@inn.no
Kleven, Aron Lærling +47 61 28 84 61 +47 477 60 045 aron.kleven@inn.no
Knol, Rudi Renholder +47 62 43 07 58 rudi.knol@inn.no
Kristiansen, Rita Christin Renholder +47 62 43 04 65 rita.kristiansen@inn.no
Kronborg, Line Renholder +47 62 54 16 31 +47 970 01 180 line.kronborg@inn.no
Langeteig, Even Lærling +47 61 28 75 50 +47 915 72 709 even.langeteig@inn.no
Larsen, Eivind Gunnar Senioringeniør +47 62 43 00 38 +47 952 98 735 eivind.larsen@inn.no
Larsen, Knut Avdelingsingeniør +47 61 28 75 14 +47 476 24 852 knut.larsen@inn.no
Lewandowska, Barbara Renholder +47 62 43 07 69 +47 401 01 015 barbara.lewandowska@inn.no
Lund, Noah Gressberg Lærling +47 62 43 08 29 +47 405 34 232 noah.lund@inn.no
Lund, Sonja Iren Renholder +47 62 43 05 07 +47 470 32 367 sonja.lund@inn.no
Lundberg, Knut Driftskoordinator +47 62 43 08 54 +47 905 55 752 knut.lundberg@inn.no
Lundberg, Thomas Driftsoperatør +47 61 28 80 13 +47 932 88 109 thomas.lundberg@inn.no
Lundby, Odd Kristian Senioringeniør +47 62 43 00 77 +47 952 98 737 odd.lundby@inn.no
Lysbakken, Erik Avdelingsingeniør +47 62 43 04 86 +47 902 48 360 erik.lysbakken@inn.no
Mahaon, Janthiang Renholder +47 62 43 01 64 janthiang.mahaon@inn.no
Mathiesen, Emil Christian Lærling +47 62 43 03 11 +47 977 30 633 emil.mathiesen@inn.no
McKelvey, Ian Seniorrådgiver +47 61 28 85 52 +47 450 14 687 ian.mckelvey@inn.no
Melby, Arnfinn Fagarb.m/fagbrev +47 62 51 76 94 +47 928 79 855 arnfinn.melby@inn.no
Midtenget, Kjetil Seniorkonsulent +47 61 28 84 51 kjetil.midtenget@inn.no
Mikkelsen, Bjørn Driftstekniker +47 61 28 75 79 +47 951 39 888 bjorn.mikkelsen@inn.no
Mikkelsen, Nonna Vitalievna Renholdsleder +47 61 28 85 93 +47 477 69 777 nonna.mikkelsen@inn.no
Myhren, Ole Henrik Tekniker +47 61 28 84 36 +47 489 58 556 ole.henrik.myhren@inn.no
Mølvig, Laila Gustu Renholder +47 62 43 07 57 laila.molvig@inn.no
Møystad, Anders Avdelingsingeniør +47 62 43 04 80 +47 400 12 084 anders.moystad@inn.no
Maana, Brit Elisabeth Førstekonsulent +47 62 59 79 43 +47 909 57 379 brit.maana@inn.no
Nasir, Kadaffi Overingeniør +47 61 28 81 81 +47 938 86 608 kadaffi.nasir@inn.no
Nerland, Marit Renholdsoperatør +47 61 28 85 63 marit.nerland@inn.no
Nordseth, Halvor Tekniker +47 62 43 05 01 +47 919 16 928 halvor.nordseth@inn.no
Nyborg, Per Førstekonsulent +47 62 43 00 93 +47 993 54 398 per.nyborg@inn.no
Nyhagen, Tom Driftsleder +47 62 51 76 92 +47 905 24 345 tom.nyhagen@inn.no
Nyhus, Espen Overingeniør +47 62 43 01 30 +47 473 52 626 espen.nyhus@inn.no
Nøsen, Isak Westum Lærling +47 61 28 74 51 +47 951 69 872 isak.nosen@inn.no
Olsen, Trine Aasvang Renholdsoperatør +47 61 28 85 23 trine.olsen@inn.no
Oquila, Remsell Renholdsoperatør +47 61 28 81 75 remsell.oquila@inn.no
Overhalden, Liv Seksjonssjef +47 61 28 80 46 +47 930 39 911 liv.overhalden@inn.no
Povilaitiene, Nerija Renholdsoperatør +47 61 28 85 27 nerija.povilaitiene@inn.no
Quarcoo, Bjørg Førstekonsulent +47 62 43 02 65 bjorg.quarcoo@inn.no
Radivojevic, Novica Renholder +47 61 28 81 80 novica.radivojevic@inn.no
Roel, Bente Karin Stormoen Seniorrådgiver +47 61 28 83 91 bente.roel@inn.no
Rundtom, Margrete Seksjonssjef +47 61 28 83 83 +47 970 20 044 margrete.rundtom@inn.no
Ruso, Biljana Renholdsoperatør +47 61 28 85 24 biljana.ruso@inn.no
Ruud, Lena Renholdsoperatør +47 62 51 76 76 +47 481 19 385 lena.ruud@inn.no
Rydgren, Tore Litlere Seksjonssjef +47 62 43 00 21 +47 952 98 732 tore.rydgren@inn.no
Rønningen, Birgit Renholdsoperatør +47 62 43 02 54 birgit.ronningen1@inn.no
Røsegg, Anne Renholder +47 62 51 72 93 anne.rosegg@inn.no
Skaret, Tove Randi Førstekonsulent +47 62 59 79 89 tove.skaret@inn.no
Skrutvold, Gudveig Rådgiver +47 61 28 83 33 +47 992 98 588 gudveig.skrutvold@inn.no
Smeby, Marius Olasveen Lærling +47 62 51 76 79 +47 465 12 447 marius.smeby@inn.no
Snipen, Gun Avdelingsingeniør +47 62 43 00 44 +47 959 12 899 gun.snipen@inn.no
Solheim, Simen Avdelingsingeniør +47 62 43 00 71 +47 997 11 188 simen.solheim@inn.no
Solhøy, Ing-Mari Renholdsoperatør +47 62 51 77 58 ingmari.solhoy@inn.no
Sterud, Tone Renholder +47 62 51 78 22 +47 482 58 700 tone.sterud@inn.no
Storsveen, Bente Seksjonssjef +47 62 43 05 85 +47 922 44 639 bente.storsveen@inn.no
Strøm, Wenche Nordgård Renholdsoperatør +47 61 28 85 62 wenche.strom@inn.no
Stutlien, Sukanya Renholdsoperatør sukanya.stutlien@inn.no
Søberg, Lena Renholder +47 62 51 76 70 lena.soberg@inn.no
Thinteup, Lai Lien Thang Renholder +47 62 54 16 30 +47 481 87 445 lai.thintheup@inn.no
Toftegaard, Gunnar Seniorrådgiver / CSO +47 61 28 83 93 +47 406 46 743 gunnar.toftegaard@inn.no
Torgersen, Marit Direktør for digitalisering og infrastruktur +47 61 28 81 45 +47 911 04 064 marit.torgersen@inn.no
Untulyte, Gita Renholder +47 61 28 85 25 gita.untulyte@inn.no
Vangen, Andre Dufseth Seksjonssjef +47 62 43 00 99 +47 952 98 741 andre.vangen@inn.no
Wardenær, Nicolai Førstekonsulent +47 62 43 03 62 +47 980 97 388 nicolai.wardenar@inn.no
Weldemariam, Almaz Gizaw Renholder +47 62 51 72 25 +47 477 07 178 almaz.weldemariam@inn.no
Westrum, Øyvind Lotten Overingeniør +47 62 43 01 74 +47 481 30 571 oyvind.westrum@inn.no
Aasen, Jan Eiendomsdirektør +47 61 28 81 66 +47 970 29 610 jan.aasen@inn.no