Senter for praksisrettet utdanningsforskning - SEPU

Listen viser ansatte ved Senter for praksisrettet utdanningsforskning - SEPU. Se oversikt over alle ansatte.

Ansatte 1 - 18 av 18
Navn Telefon E-post
Drugli, May Britt Professor may.drugli@inn.no
Forfang, Hilde Høgskolelektor +47 62 51 72 91 +47 917 49 689 hilde.forfang@inn.no
Grøtlien, Veronica Høgskolelektor +47 62 43 03 47 veronica.grotlien@inn.no
Gustavsen, Ann Margareth Førsteamanuensis +47 62 51 78 74 +47 416 48 301 ann.gustavsen@inn.no
Hansen, Karoline Stipendiat +47 62 59 79 98 karoline.g.hansen@inn.no
Håland, Kjersti Høgskolelektor +47 62 51 72 23 +47 900 37 049 kjersti.haland@inn.no
Jenssen, Mette Marit Høgskolelektor +47 62 51 72 20 +47 976 62 676 mette.jenssen@inn.no
Johansen, Jane Iren Høgskolelektor +47 408 55 012 jane.johansen@inn.no
Johler, Minttu Minna Sirena Høgskolelektor minttu.johler@inn.no
Karlsen, Aina Kjernli Høgskolelektor +47 62 43 08 28 +47 915 31 700 aina.karlsen@inn.no
Løken, Gro Helstad Førsteamanuensis +47 62 51 77 50 +47 958 40 765 gro.loken@inn.no
Merkelbach, Friederike Førsteamanuensis +47 62 59 79 86 +47 472 53 184 friederike.merkelbach@inn.no
Myhr, Lars Arild Senterleder +47 62 51 76 49 +47 930 95 988 lars.myhr@inn.no
Nordahl, Sigrid Øyen Høgskolelektor +47 62 51 72 42 sigrid.nordahl@inn.no
Nordahl, Thomas Professor +47 62 51 77 23 +47 952 77 414 thomas.nordahl@inn.no
Nordseth, Knut Olav Høgskolelektor +47 62 51 78 36 +47 951 03 963 knut.nordseth@inn.no
Rindarøy, Ann-Mari Høgskolelektor +47 62 43 08 27 +47 468 09 777 ann-mari.rindaroy@inn.no
Sunnevåg, Anne-Karin Førstelektor +47 62 51 78 48 +47 934 59 897 annekarin.sunnevag@inn.no